Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
FCSB = FRAUDĂ !!! Club născut prin fraudă, existență prin fraudă , blaturi, mită, arbitraje de casă, trofee mincinoase, transferuri dubioase, bani virați la alte echipe pentru a-și asigura punctele din meciurile directe, ***, ***, conducători condamnați, comisii ***, reprezenrea *** în cupele europene ! CE caută fcsb în cupele eurpene , când ei au luat prin fraudă Cupa Romaniei !?? Cum să reprezinte România în Europa o echipă care au pe opis MINCIUNA, FRAUDA, BLATUL, MITA, ȘANTAJUL , PENALUL ??!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si cate echipe mai trebuie aduse in prima liga pana cand dinamo nu se mai salveaza pe la comisii. ajungem la 40-50 de echipe doar doar sa ramana si dinamo in prima liga? plus ca jucatorul de la fcsb nu era suspendat pentru ca regulamentele se bateau cap in cap iar dupa unul nu era suspendat. nu este vina fcsb pentru faptul ca frf nu este in stare sa faca un regulament.
Asa cum a fost și în sezonul recent încheiat nu? Sau sa nu fie vorba de echipa milei ca se modifică regulamentul pentru ei.
Cu câți jucători suspendați poate juca fcsb pentru a câștiga Cupa României ?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu esti prost si fara sa fii simpatizant al vreunei echipe. De regula ala *** ii critica pe altii cum ca ar fi ***. In cazul tau se adevereste, esti prost rau tare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A mai dat-o Răzvănel în urzici, dar pentru cestiunea asta, ”bravo, Burleanu!”
Ia ba prostule si citeste https://dexonline.ro/definitie/regular ***. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alt cuvint inventat.... regular???? REGULAT .
Burleanu e ca burlanu !!cand naiba scapam de afonitatea asta ?numai la noi in federatie conduc aserviti politici ,lingai.....pe cand in alte federatii sanatoase din vest vad foste glorii ,olimpici etc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.