Alte știri din fotbal
Juri Cisotti a semnat: „Ne-am întâlnit la o cafea”
0
Lovitură » Claudiu Niculescu semnează și va antrena în Superliga după 8 ani!
0
Mircea Lucescu urmează să fie externat din spital și intenționează să plece în străinătate » Detaliile de ultimă oră
5
Șocant: Hermannstadt, zero barat la două capitole-cheie cu Rapid » Grameni avea o șansă infimă de a înscrie
0
Știri din fotbal internațional
A venit și sancțiunea sportivă pentru Inter » Ce riscă echipa lui Cristi Chivu la următoarea abatere a fanilor!
0
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
9
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Dezertor rus, bătut și torturat după ce a refuzat să lupte pentru Putin, ...
Libertatea
nici daca ma da afara ciobanul nu plec
Daca-l aduce pe Piturca o sa-isi semneze plecarea de la Steaua el si nimeni altcineva.piturca a lasat echipa la greu si a dezertat ca un las la Craiova...Gata,nu mai este binevenit acolo unde a scuipat.
Pai atunci,pentru binele Stelei,pleaca tu MM ca si asa nu mai ai niciun cuvant de spus ,ultimul caz cu Iliev spune totul! Profesional Piturca e bun si eu zic ca Steaua are nevoie de el ca si antrenor,restul problemelor cu Gigi sa si le rezolve intre ei. Ceea ce face MM acum la Steaua,poate sa faca chiar si Lutu si intr-un mod mult mai spectaculos!
Ce scoate oieru' pe gura nu mai conteaza demult. Ce se intampla in mocirla ligii lu' mitica e limpede pentru toata lumea asa ca nici nu trebuie sa ne mire nici sa ne surprinda ceva.
://concurs.gsp.ro/dany_97
Pacat ca nu va impacati... mai aveti multe de invatat
ce faceti fratii mei, pasari calatoare....sunt si eu printre cei 90 % dintre voi
o data si o data tot se vor impaca ..:D asa cred eu asa era si becali si mM dar pana la urma s-au impacat ..asa k nu o sa ma mire
Ma bucur ca nu mai apare oierul din 2 in 2 articole. Tineti-o tot asa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.