Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Oltenilor le recomand urmatorul anunt: Echipa mare cauta patron si conducere cel putin de valoarea echipei. Doritorii rugam sa se prezinte la stadionul Ion Oblemenco, sambata, la ora 11 pentru interviu. Cu respect pentru Craiova , dar astea sunt sansele ei din acest moment.
bai, asta este groparul Craiovei: Mititelu.
Nicolo, din pacate jucatorii nu te ajuta asa ca o sa pleci si tu, de apreciat ca ai venit
poi Balaci a avut multe succesuri prin tari exotice, la Craiova s-ar potrivi de minune. Adriene, calca-ti pe mandria aia de leu fara coama si adu-l sa salveze echipa, macar doua etape pana ce-ti cumperi matale licenta pro... vezi ca o iei eftin la Pitesti! oops, am uitat ca pe aia i-a dat in gat cineva, nici acuma nu se stie cine ;)
Intradevar, Napoli sa plece, nu jucam nimic. SNGURUL antrenor care poate face ceva cu aceste false vedete (fratii C.., Dorel-balerina, Prepe, Gangio) este FLORIN HALAGIAN, care sigur ii va scoate din lot si va merge pe mana celor care joaca fotbal si pe mana tinerilor Firtulescu, Ologu si mai sint destui. Pacat de cei care-si fac treaba Zoro, Lopes se vede ca sint profesionisti educati altfel. Mititelule cauta-l pe HALAGIAN si vom scapa, altfel nevedem la matineu. Sau poate asta vrei?!
Prazarilor ... sunteti o gramada pe net , dar aveti o echipa de rasul curcilor ...
stai calm ca e mogosanu sau ticleanu la rand.
stai calm ca e mogosanu sau ticleanu la rand.
Napoli isi merita soarta. El a facut o mare greseala intorcandu-se, dupa ce data trecuta a fost dat afara asa cum stim cu totii. Pe de alta parte, iese iarasi la iveala caracterul infect al mititelului, care dupa ce l-a chemat pe italian pt. ca nu stia cum sa scoata camasa in fata suporterilor, deci avea mare nevoie de el, acum el ce face? Ii mai da un sut in fund lui Napoli! Halal caracter! Si ca o concluzie, Craiova are "verde" spre divizia B, din pacate.
Si daca isi da demisia ...cine p... mea vine sa antreneze echipa asta de bani ??? Il aduci din nou pe PITURCA ? :)))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.