Comentarii (181)
 •  28 Iulie 2009, 13:38
Postat de zidannr1 pe 28 Iulie 2009, 13:27

Sa-mi arati si mie unde spune in regulamet ca in primele 3 nu ai voie sa dai rosu sau 11m? Regulamentu se aplica in functie de interese nu? De inceputul partidei, de jumatatea ei sau de final in functie de scor! Citeste regulamentele si apoi sa vorbesti.Cum poti sa afirmi asa ceva ca in minutul 3 nu se da rosu. Daca-i rupe careva tibia unuia in minutul 1 nu se da rosu nu?Amintesteti de Vladoiu la CM '94 si o sa-ti dai seama ca gresesti.

am specificat clar "indicatiile" nu am facut referire la niciun regulament... indicatiile UEFA si FIFA! Asta in cazul in care nu iese nimeni cu tibia in doua dupa teren, si totul e doar intimidare! astea sunt indicatiile care intr-un timp erau si pe uefa.com! Cat despre culio... nu am vazut faza, am lipsit vreo 15-20 min in repriza a doua, asta e motivul pentru care nu m-am legat si de el!

•  28 Iulie 2009, 13:36

si figurantul ala de Trica ar fi trebuit sa ia rosu direct la intrarea pe care a avut-o imediat ce a intrat pe teren, marele fotbalist Trica, fotbalist de muzica usoara..

•  28 Iulie 2009, 13:32
Postat de pe 28 Iulie 2009, 13:27

si nici tu nu cred ca ai vazut in direct intentia! ... sezonul trecut dinamo a trebuit sa faca o schimbare pana in min 5 din cauza unei intrari criminale (la diabate) nu mai stiu exact ce meci(paremise rapid) si nu a primit nimic ala parca... oricum rosu 100% nu, si era de doua cartonase rosii! si nu numai dinamo a patit-o ... dar fiind dinamovist prefer sa nu-mi incarc memoria si cu alte echipe !

in continuare as mai adauga meciul Urziceni - Dinamo de acum doua sezoane cand domnia sa danut petrescu si mimisor stoica au vrut sa scoata echipa dupa teren, fapt ce nu s-a intamplat, in schimb au parasit ei terenul dupa un cartonas rosu ptr care la kick box probabil se primesc 50 pcte ;) ... dar ei n-au fost de acord, din punctul lor lovirea cu talpa in piept e o schema reusita la fotbal, face parte din strategia lui!

zidannr1
zidannr1  •  28 Iulie 2009, 13:31

Sau alta ipostaza. Pe tunelul de iesire la inceputul jocului un jucator agreseaza un arbitru. Nu trebuie rosu sa nu se strice echilibrul nu? dar ti-am explicat mai sus cum sta treaba cu intentia de a favoriza. Admitem ca nu a vazut. Dar Culio ca era la 4 metrii de el si-l calca pe ala in piciore?

zidannr1
zidannr1  •  28 Iulie 2009, 13:27
Postat de pe 28 Iulie 2009, 13:23

si maftei trebuia sa sara din schema..ala era rosu nu galben,si goian ar trebui eliminat meci de meci dupa primul sau al doilea duel aerian! si culmea...nu se intampla niciodata! in schimb la cadu, nimeni in lumea asta nu dadea rosu la cotul ala(chiar daca il vedea clar) asta pentru ca a fost in primele 3 min ale meciului, si indicatiile sunt ca in atare conditii sa nu strici meciul de la inceput! Insa aici e in discutie si faptul ca nu avea cum sa vada nimeni,eu unu am vazut la reluare

•  28 Iulie 2009, 13:27

zidannr1
zidannr1  •  28 Iulie 2009, 13:24

Sa radeti si voi aici: La dinamo_fan sportul lui preferat, asta daca va uitati la profilul lui, este .... ATENTIE.....!!!!!!!Echipa favorita: Dinamo Jucatorul favorit: Zinedine Zidane Sportul preferat: Champions League :))))) =))))))). comic nu?

•  28 Iulie 2009, 13:23
Postat de zidannr1 pe 28 Iulie 2009, 13:17

Si inca ceva: Sa vad eu cum rezista CFR in 10 daca jucatorul Cadu era eliminat in minutul 5 ? Crezi ca la fel juca CFR? Sau macar Culio eliminat, admitem ca la Cadu nu a vazut faultul.La atacul lui Culio era la 4 metrii si aici se vede intentia de a favoriza.