Alte știri din fotbal
Rapid - Metaloglobus, în etapa 22 din Superliga: galeria giuleșteană protestează » Echipe probabile + cote
2
Farul - Hermannstadt, în etapa #22 din Superliga » Echipe de start
1
Mihalcea a dus-o pe UTA pe loc de play-off și-și „adoarme” adversarii: „Pe noi nu ne interesează!”
0
Radu Drăgușin, avertizat dinspre FRF: „Alege așa noua echipă! Altfel, e greu să joci la națională”
0
Știri din fotbal internațional
Așa se face! Carrick a năucit mașinăria lui Guardiola, United a surclasat-o pe City!
0
„Billy” Costacurta îl distruge pe starul lui Milan: „Este o mare enigmă. Doar face spectacol, dar nu știe fotbal!”
0
Udinese - Inter, în etapa a 21-a din Serie A » Elevii lui Chivu au deblocat tabela!
0
Inter îi promite un star lui Cristi Chivu » 50 de milioane de euro puse la bătaie pentru vedetă
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
Arbitrajul de toata jena al lui Vindican a fost partinitor in favoarea lui U Cluj. Chiar am ramas surprins ca el nu a profitat de ocazie pentru a-l elimina si pe Teles, tinand cont de felul in care judecase majoritatea situatiilor precedente. U Cluj a pierdut meciul 100% pe mana ei, dupa o prestatie pur si simplu penibila.
Domnu chipciu, in cupă ați spus că voi ați vrut să jucați fotbal. Că v-am bătut cu 2 faze fixe. Azi ce sa mai întâmplat, cine nu va mai lăsat să jucați fotbal? Aaa na fost bine a fost gol din acțiune. Daca iar am jucat dur, data viitoare ne luam fustițele cu noi.
Din pacate, inca nu suntem o echipa. Arbitrajul de toata jena oferit de Vidicam a culminat cu cartonasul ''galben'' facut cadou lui Teles... Echipa *** este dupa chipul si asemanarea lui... Echipa lui arata jalnic, iar noi suntem in mod evident sub ei, *** de cate ori au ocazia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Victorie meritata a Otelului, care a fost in mod clar echipa mai buna, felicitari fotbalistilor si lui Dorinel. U Cluj are nevoie sa-si regaseasca jocul bun de dinaintea play-offului, ca in cazul in care continua sa joace la fel ca in ultimele partide, va intra in hora retrogradarii.
Si *** poate arbitra ca acest arbitru .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De unde apar *** astea de arbitrii... Îi sparge fata lui Nistor, și ia galben? Sper sa intervina var-ul. Nu s-a învățat nimic din etapa precedenta de la Dinamo?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iubesc Otelul! Vatra Dornei e pe locul 1 in playout si va castiga Cupa Romaniei! Antalya...la retrogradare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.