Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
hategan a furat la meciu universitatea craiova-steaua 1-2!!!helloooooooooo!!!!!ring a bell?! cfr va fi furata!!hellooooooooooo!!!!
il cheama HATEGAN, NU "HATEGANu" si e un baiat f. corect, cine-l cunoaste stie! a ajuns pe spinarea lui in liga 1 si acum e propus pe lista fifa la doar 27 de ani!lasati arbitrii in pace, soarta o decid echipele, nu arbitrii...daca mai gresesc..e omeneste, aratati-mi un om PERFECT...cand jucatorii rateaza din fata portii de ce nu spuneti k au fost cumparati de echipa adversa? atatea suspiciuni, avem o mentalitate bolnava, bolnava rau
lui hategan asta inca nu ia disparut casul de la bot si deja a intrat in filiera celor mai hoti arbitri.in acest meci este victorie clara pt. cfr.chiar credeti ca muresan pierde o asemenea ocazie?.bun sa vedeti cu totii ce o sa faca andone in cl!!? nu va face nici un pct.
...si multe brichete vor zbura in teren de unde Hateganu le va aduna si ii va spune la telefon lui Lovin ca a reusit sa le stranga pe toate si sa-i comunice lui Becali ca va intrerupe meciul iar CFR Cluj va castiga partida cu 3-0.
Te rog nu mai incerca sa bagi zazanie in Clujeni. U si CFR vor contribui la marea victorie a fotbalului Clujean - CFR VA FI MIERCURI CAMPIOANA.
Va face Hategan asta!!!! Tine cu cine trebuie!! Ghiciti cu cine........raspuns: cu cine da mai mult:)))
Gloria va castiga cu Steaua ca sa-i ofere 6 puncte in campionatul viitor cand o sa-i fie de folos echipei din Ghencea. Ceahlaul chiar daca castiga la Craiova tot retrogradeaza, mai ales ca Pinalty a trecut de la PNL la PD-L.
Sa castige cfr si sa se termine odata circul asta de campionat,abia astept fotbalul adevarat, adica EURO
Eu propun tuturor cititorilor GSP sa faca un protest si sa nu mai posteze la asemenea porcarii de articole, sa vedem daca mai scriu cei de la Gazeta asemenea "stiri" care nu intereseaza pe nimeni.. si ce daca arbitreaza Hategan? voi jurnalistii nu vedeti ca ati luat-o razna? PS: De ce nu schimbati numele site-ului in Gazeta Fotbalului ?! Ca despre alte stiri decat fotbal nu va vad scriind in urmatorii 10 ani, daca va mai exista ziarul in continuare pana atunci...
@In Romania se joaca fotbal !?? tu pe cine vrei sa batem? Pe Barcelona? pe Manchester? pe Chelsea? Tu stii cat a costat actuala echipa a lui Chelsea? Tot bugetul stelei e salariu lui Michael Ballack la Chelsea pe un an.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.