Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Cam multe cuvinte fara sa spui mai nimic.
Ce e greu de inteles? Anul trecut CSU a pornit ca din pusca. I-au rupt piciorul lui Koljici si au rezolvat-o. Apoi, de cate ori se dadeau semne de revitalizare, se aplica din nou metoda. Cicaldau era sa moara pe teren la Viitorul, Mihaila la Iasi. S-a ajuns la play-off si CSU batea tot ce prindea. La Sepsi s-a aplicat din nou metoda si imediat cu Botosani, incat ajunsese Baieram sa joace fundas dreapta. In campionatul acesta, n-au vrut sa mai aiba emotii, au dat liber la golaneala. Poti sa dai in jucatorii lui Rotaru cu tot ce ai la indemana (coate, cap, picioare) ca nu se intampla nimic. Jucatorii au priceput cum sta treaba si nu mai pun osul la bataie, joaca la alibi ca le e frica de picioare rupte si dinti scosi. Eu sunt de acord sa o declaram pe CFR campioana prin statutul federatiei/ Dar de la locul 2 in jos, sa se joace cinstit si corect. Hai sa vedem cati jucatori de la FCSB pune pe bara Sepsi in meciul de diseara. Ca doar dumnica viitoare, CFR are meci cu FCSB si trebuie respectat regulamentul. Si ne mai miram ca n-avem fotbal, ca am ajuns ciuca batailor. Si, inca stam bine, putem sa batem Gibraltarul si Malta. Cu Luxemburgul e mai greu. Traiasca Burleanu si nașul lui Burleanu.
Ce simplu este in Romania, 3 cuvinte scrise la repezeala si gata, batista pe țambal! Totusi, daca nu se vor lua masuri drastice, indiferent de numele agresorului, riscam sa asistam su la tragedii. Aduceti-va aminte ca Mihaila era sa fie ucis pe teren si apoi sa spuneti ca sunt partinic.
Astfel de arbitrii ca acest Dima nu au ce caută in prima liga.Dima este ce care la Arad ca arbitru de rezerva i-a dat puilor Bancu acea replica “Nu ți-a făcu nimic!Asa se protejează un fundaș”-citat aproximativ.Îl aduci apoi la centru in meciul cu GM.Probabil ca cineva le-a spus arbitrilor sa lase jocul mai liber dar aceștia- gen Dima-nu au înțeles nimic . Sau o fac cu intenție numai cu anumite echipe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.