Intra si tu pe site-ul singurei reviste a suporterilor otelari - We We We punct DUNAREABATRANA punct COM

•  20 Martie 2008, 22:16

Daca ai nevoie de cursuri,laboratoare,seminarii,le gasesti aici.In plus ai un forum cu discutii inteligente,si alte sectiuni interesante.

•  20 Martie 2008, 19:05

Foarte bine dle. Presedinte! As dori ca Otelul sa redevina echipa de care se temea orice adversar, cand au fost castigate parca 9 meciuri la rand, cand a castigat la Mioveni cu 5-0 in fata echipei fanion a Pitestiului - FC Arges. Eu miercuri la ora meciului am fost la lucru si am facut pe dracu-n patru sa pot sa vad la tv repriza a 2a. imi pare rau ca a trebuit sa fac asta, dar nu m-am putut abtine, ca sa zic asa! Sper ca Otelul sa redevina ce a fost in cel mai scurt timp. HAI OTELUL!

•  20 Martie 2008, 18:20

Ar trebui poate sensibilizati si ceilalti. Ca de aia sunt echipa. desi unii sunt asa deindolenti incat ... oricum masuri juste. respect.

•  20 Martie 2008, 17:08

Daca ar fi toti conducatorii ca Marius Stan... Asa insa, cand sefii lor striga mereu la arbitri, e firesc ca jucatorii sa faca la fel. E unul dintre motivele pentru care in campionatul nostru se dau atatea cartonase galbene si sunt atatea intreruperi in meciuri. In loc sa joace, fotbalistii se preocupa de arbitri si de adversari.

•  20 Martie 2008, 17:02

Toata stima ptr d-nul M Stan. Poate daca mai multi conducatori din fotbalul romanesc ar avea astel de atitudine, am avea mai multi profesionisti. Caci, chiar daca blamam acum aducerea masiva a jucatorilor straini, adevarul e ca majoritatea fotbalistilor autohtoni se cred vedete chiar daca nu au jucat nici macar un minut la 'natinala'. In loc sa joace, pe ei ii intereseaza mai mult discutiile cu arbitri si cu adversarii si se arunca in careu chiar daca nu este nimeni langa ei pe o raza de 10 m.

•  20 Martie 2008, 16:07