Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In locul lui Prunea mi-ar fi rusine sa declar ceva despre acest subiect din postura de manager al clubului. Suma este mica si este finantabila daca administrarea clubului se face corect si exista un raport echilibrat intre cheltuieli si venituri. Conducatorii de cluburi din Romania sunt in majoritate niste "toparlani" care nu au nicio legatura cu managementul. Apartenenta la generatia de aur nu te califica cu nimic altceva in afara de faptul ca ai fost un mare sportiv.
doar credeai, prostule? sau sperai?
CRUNTA DEZAMAGIRE FLORIN PRUNEA .....!!!!! CUM SA-L INLATURI PE NICOLO NAPOLI CAND EL A CONSTRUIT ECHIPA SI A DUS-O IN EUROPA ?????? DUPA CE L-A DEMIS AM AFIRMAT CA FARA NICOLO NAPOLI IASIUL CADE IN B .....!!!!! RUSINE , FLORIN PRUNEA ....!!!!!
si "marele" manager prunea ce a făcut? Nu a reușit el să convingă pe nimeni să investească în club?! Pai daca ajunge la federație ce va face? :)
...credeam ca i vorba de viitura lui Hagi ...
160000 de lei, datorie "uriasa"? Aoleu, da' rau am ajuns.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.