Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
mai astia de la gsp-tv vreau sa fiti huiduiti pe toate stadioanele asa cum ati fost fluierati la bistrita...saracu ala cu interviurile k dupa ce a vazut cum lo fluierat lumea in pauza la final sio luat camera si o plecat pe partea aialalta a terenului:)) VREM FOTBALUL INAPOI!!!
Pai acelasi lucru il vrea si Coman care daca nu se inteleg,Coman va pleca liber de contract. Coman nu stie sa-si ceara acesti bani, iar Taher se face probabil ca nu pricepe. Dar eu am incredere in Andrade si daca il vor folosi titular va prinde curaj.
Sigur ca a costat mult . Dar daca va juca tot campionatul ca in primele meciuri , va fi considerat un chilipir .!!!
pai mi se pare normal sa aleaga banii!Doar nu s-a indragostit asa de tare de grecia incat sa joace acolo pe gratis!Ce dreacu'!Iar ca valoare a campionatului,Iorgos tata,Romania nu e cu nimic mai prejos decat Grecia...au luat si astia un campionat european,cel mai urat titlu din istoria fotbalului castigat vreodata de o nationala,si nu mai ai loc de ei!Se simt si astia o superputere in fotbal!
Mi se pare foarte corect comentariul de mai jos. Cred ca in ziua de azi nu se poate vorbi de un mercenariat, ci pur si simplu de un profesionalism dus la extrem. Jucatorul se antreneaza, joaca bine sau mai putin bine si in general e platit in functie de evolutiile sale. Romania a fost insa in ultimii ani un adevarat centru de testare pe cobai de lux, vezi cazurile Dorsin, fosilele readuse la viata de Dinamo, precum si multi alti jucatori care nu isi merita contractele.
Foarte bine, macar au investit si ei cu cap. Ramane de vazut daca e intr-adevar meserias. Pana acum e de departe cel mai bun jucator din campionat si cea mai reusita achizitie din ultimii ani a unei echipe de club din Romania. Omul si-a vazut interesul si bineinteles ca a plecat unde a primit mai multi bani. Si fara sa fim ipocriti oricine ar face la fel. Multa bafta Julio la Rapid.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.