Alte știri din fotbal

Mihai Stoica, după ce a văzut cine arbitrează FCSB - Rapid: „Ieri am zis că batem, m-am cam grăbit”
0

Două reveniri importante la FCSB înainte de meciul cu Rapid: „Vor fi cu noi”
0

Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a revenit la națională: „Am și spus-o acum câteva luni”
0

Iată arbitrii delegați la FCSB - Rapid » Gigi Becali spunea: „Nu vreau să-l văd!”
3
Știri din fotbal internațional

Încă o șansă pentru Leverkusen! Liderul Bayern, ținut în șah de Union Berlin » Cum arată clasamentul din Bundesliga
0

N-a fost SuperMan astăzi » Notele lui Dennis după Monza - Parma: „Chivu a procedat bine să-l înțepe”
0

Villarreal - Real Madrid, duel din etapa #28 în La Liga » Echipele de start + cele mai tari cote
0

Claudio Ranieri, despre plecarea de la AS Roma: „Chiar credeți că o să vă spun ceva concret?”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Lasa...voi pinguinii cu K1(in cel mai bun caz)noi CFR`istii-FRANARII cu CUPELE si VICTORIILE!!!!pentru asta crepati voi de ciuda...poate de nu ati fi voi,bucuria nu ar fi fost asa mare :))))HAI CFR!!!(l`am lasat si mai sus,ti`l las si tie sa crepi si tu:)))) )
lasa...voi pinguinii cu K1(in cel mai bun caz)noi CFR`istii-FRANARII cu CUPELE si VICTORIILE!!!!pentru asta crepati voi de ciuda...poate de nu ati fi voi,bucuria nu ar fi fost asa mare :))))HAI CFR!!!
baga sub papuc toata tara :))))muriti de invidie:)))
baga sub papuc toata tara :))))muriti de invidie:)))
Suporterii CFR-ului sunt oameni cu serviciu, la ora aia se lucreaza, baiete. Acum intelegi de ce voi puteati sa va strangeti ... de gat, pana nu mai puteti? Chestia aia cu "de fiecare data cand CFR a trebuit sa ne bata" voi ati spus-o?! MULTUMIM ca existati, dati o dubla bucurie victoriilor noastre! :)
...e dureros si ciudat sa ai un stadion nou si modern si nu poti avea o echipa competitiva ! Poate edilii orasului si un eventual sponsor ar rezolva cate ceva ! Dar cand ma gandesc ca a castigat Boc......
sunt stelist dar respect atitudinea lui Niculescu, arata ca nu numai bani conteaza. toata stima
Sau sa rejoace meciul cu Sibiul,nu?
Mi se pare corect,dar cel mai bine e sa comenteze in limba pe care o stapanesc cel mai bine...aia de lemn!
Cei care nu stiu limba romana sunt rugati sa comenteze stirile visinii! Haide U!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.