Comentarii (15)
mad_musu
mad_musu  •  21 Martie 2012, 12:51

asa sa fie chiar am incerct sa citesc un coment al cuiva care a fost la meci dar asta e primul pe care l-am gasit

ben_serban
ben_serban  •  21 Martie 2012, 12:40

Aloo Becalieni Gsp,meciul este maine,ce mama dracu scrieti voi ca este astazi?

xhthu
xhthu  •  21 Martie 2012, 12:36

eu cred ca suporterii rapidisti e dastepti si ar trebui sa conduca ei clubu nu copos,asa pot ajunge in 1-2 ani acolo unde le e locu adica in B jucand fotbal cu femeia de servici pentru ca toti jucatorii vor fi dati afara ca is niste porci care e ei porci ca arunca cu apa in suporteri, le zice ca sunt urati si nu stiu sa citeasca ,nu ridica capacul de la weceu cand fac susu si nu baga pe aia cu 'imi cer scuze ca m-ati injurat' la galerie .oricum bai rapidisti, tine-ti-o tot asa ,daca e sa mai apara nasoale copos e vinovat se stie :)))

wta1923
wta1923  •  21 Martie 2012, 12:14

meme e un dobitoc care se baga in seama in lipsa de activitate. deac si roman snt extreme cu profil ofensiv si s'a vazut si pe reluare ca roman nu a stiut sa se apere corect, el jucand fundas dreapta in locul lui duarte, plus ca popa a venit lansat. evident ca puteau face mai mult cu riscul unui avertisment, dar nu pot fi acuzati ca s'au dat la o parte

cornelflore
cornelflore  •  21 Martie 2012, 11:56

TREBUIE IERTAT SPRE BINELE ECHIPEI !!!!!! S-A ARATAM CA SANTEM UN PUBLIC DEOSEBIT ????? NU SANTEM CAINI SAU DROGATIII ,DAR NU MAI ARE VOIE SA GRESEASCA IN POARTA RAPIDULUI SI FATA DE SPECTATORI ....SA NU UITAM CA SI EI AU FOST AFECTATI ..DAR SI JUCATORI TREBUIE SA DEA TOT PE TEREN !!!!!!!! UNII MIMEAZA FOTBALUL SI ACESTIA TREBUIE SA STEA PE BANCA DE REZERVE .ASTEPTAM REPLICA VOASTRA RAPIDISTI IN URMATORELE 3 ETAPE ?????? NU ACEPTAM NUMAI VICTORII.DUPA GRESELILE FACUTE !!!!!

stancuvlad
stancuvlad  •  21 Martie 2012, 11:52
Postat de rewember pe 21 Martie 2012, 10:21

Era bine daca se certa! El este un criminal pt julesteni!!! A facut cel mai umilitor lucru pentru suporteri, i-a stropit cu apa, mai bine-i injura sau ii lovea cu obiecte contondente decat sa-i stropeasca cu apa

wow...intra-adevar....un lucru de neimaginat si de neiertat....o nimica toata pe langa a-ti fi injurat copilul intr-un hal barbar....

mad_musu
mad_musu  •  21 Martie 2012, 11:16
Postat de ministry112 pe 21 Martie 2012, 10:59

ai dreptate!!

pai si daca am... io ma bucur sa plece k ... din pacate e bun dar nu mi se pare cinstit io l-as injura pe deac k a alergat dupa ala la gol 60 de metri si nu a fost in stare sa il faulteze sa ia un galben si se termina meciul adica ... :) ... voi stiti mai bine

ministry112
ministry112  •  21 Martie 2012, 10:59
Postat de mad_musu pe 21 Martie 2012, 10:42

nu am vazut meciul dar am si io o nelamurire - de ce il injurati voi pe coman daca golul alora a fost dat in prelungiri - adica frate atacantii au avut 90 de minute sa dea gol si nu fac nimic si asta ia si el un gol la care nu are o vina foarte mare in prelungiri si voi hop pe el