Alte știri din fotbal

Farul - Poli Iași, meciul zilei în play-out » Echipele pregătite de Hagi&Miriuță + statistici și cele mai tari cote
0

Ce i-a surprins pe bosniaci la selecția lui Mircea Lucescu
0

Turbulențe și în ultima etapă la FCU Craiova! Portar schimbat la pauză, telefoane pe bancă, meci pierdut în ultimele secvențe » Nici TAS nu i-ar mai salva acum
1

Marius Șumudică s-a ridicat și a plecat din conferință » Întrebarea care l-a deranjat
9
Știri din fotbal internațional

Jim Ratcliffe amenință că pleacă de la Manchester United: nu poate trece peste abuzurile fanilor
0

Ce a spus Hansi Flick despre penalty-ul controversat marcat de Julian Alvarez + Cum a prefațat derby-ul cu Atletico
0

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Dennis Man, aproape de o pasă decisivă în prima repriză
0

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
O măsură binevenită. În fond acești bani veneau oricum la club. Așa se pot rezolva unele probleme mai delicate, cum ar fi deplasările și salariile !!!
Asa ajutati clonele si echipele de partid sa ramana in liga1! Poate asa o sa se stranga vreo 200 de suporteri la intrega etapa !
Ce vina au majoritatea echipelor ca unii dau salarii peste posibilitati !!!!! Asta pute a comunism , fiecaruia dupa nevoi !!!!!!
Asta e mâna securistului gelu Eftimie ...respect
de ce ar accepta echipele bune platnice sa suporte pierderile unei echipe care nu si-a facut bine bugetul?
Ce comunisme! Daca n-ai bani, inchide pravalia. Gata cu echipe sustinute de consilii locale, cu 20 de fani.
Gandire de *** si pomanagii... Pana cand nu se desfiinteaza/falimenteaza echipele cu probleme financiare, nu o sa existe niciun progres in fotbalul romanesc. Recladit de la zero. Cine are bani, vine la fotbal, cine nu pa si la revedere !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.