Alte știri din fotbal

Cum a primit Dan Petrescu vestea decesului mamei: „Nu știam cum să-i spunem”
0

Mihai Stoichiță, reacție tranșantă după ce Pancu l-a dat înlocuitorul lui la Euro U21
0

Gigi Nețoiu, declarație în forță despre Steaua: „Să-i dea o dispensă” + „Dinamo dacă ia titlu e degeaba”
0

Rapid - Universitatea Craiova, cu spectatori în tribune » Cine îi va încuraja pe giuleșteni
0
Știri din fotbal internațional

După modelul Becali! Cum e tratată echipa feminină la un mare club » Interzis pe stadion, deplasări cu trenul!
0

De nicăieri! Tunisienii anunță că Laurențiu Reghecampf ar fi fost DEMIS » Motivul deciziei
0

Dan Șucu și-a început turul de forță cu o victorie » Urmează FCSB - Rapid
0

Dezastru! Cum arată Viola Park » Tavane căzute, birouri inundate! Se mai joacă Fiorentina - Juventus?
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
La echipa noastra avem tricouri non-sigla moderne si frumoase care se potrivesc unei echipe non-campioana pentru ca in esenta nu s-a schimbat nimic asa cum foarte corect a afirmat si nea Vali Argaseala si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
ce ai patit bre ,ti-au murit laudatorii de Te razi singur!?:)
Problema e simpla: Jiji a declarat ca el nu scoate bani din buznar pt investitii la Steaua, el doar imprumuta clubul.....adica e o camatarie,daca isi primeste dobanda,merge afacerea. Declaratia aia ca el face achizitii de jucatori si nu antrenorul si managerul inseamna foarte mult, Steaua se afla intr-o situatie urata, Jiji a oprit robinetul sau nu isi mai permite sa-l tina deschis,campionatul Romaniei este la pamant,posibilitatea de vanzare a cluburilor este nula(daca nu mai pot spala banii negrii din afaceri in fotbal,milionarii de carton nu se mai baga ). Fotbalul romanesc,precum si societatea, se afla in colaps...tot sportul in Romania este terminat, daca nu se face nimic pt sport,in 10 ani disparem de pe harta lumii dpdv sportiv. Tot timpul l-am urat pe ciobii, el este un camatar, mandru si fudul,daca avea ceva modestie si ceva cunostinte economice, isi facea din Steaua o afacere prospera, dar el nu a vazut Steaua ca pe o afacere,doar ca pe o vaca cu lapte,pe care o storci fara sa o hranesti. Usor,usor ne luptam in mizerie(a se intelege lipsa de fonduri pt un fotbal de calitate medie) cu restul echipelor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a inceput deja sa-mi fie teama de fcsb , la ce lot au acum fcsbistii , dinamo va avea mari probleme pentru a prinde locul 4
putina isi cauta misindrilismul.....
Nici un jucator de la Steaua nu mai este indispensabil. Cei mai valorosi au fost deja vanduti, nu a fost adus nimic bun in locul lor
Obiectzivul patronului român este să vândă jucătorii cât mai scump, nu să facă performanţă. Nu cred că Steaua, cu aceşti jucători, va prinde o grupă chiar şi de EL !
de toti , daca se aduc altii ...
De Bourceanu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.