Alte știri din fotbal

Vasile Miriuță, despre alegerea lui Raul Florucz de a juca pentru Austria: „Am vorbit de vreo 2-3 ori cu el. I-am zis: «hai, mă, la noi, la români». Asta mi-a spus”
0

Cui îi arăți, Louis? Munteanu, gest deschis interpretării după golul cu Dinamo
0

Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
2

5 lucruri care nu s-au văzut la Farul - Poli Iași 0-0 » Centralul Viorel Flueran către arbitrul din camera VAR: "Și acum eu ce să fac, Sorine?"
0
Știri din fotbal internațional

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată. Nu vom permite afrontul”
0

Cristi Chivu le atrage atenția jucătorilor: „Asta trebuie să facă diferit” + Ce spune despre Dennis Man
0

Manchester City - Brighton 2-2 » „Cetățenii” au rămas în afara locurilor de Champions League
0

Villarreal - Real Madrid 1-2 » Mbappe a scufundat „submarinul galben” și trupa lui Ancelotti a preluat fotoliul de lider în La Liga
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Ce calcul de cacat a-ti facut de te apuca rasul, faceti ba calculul daca Steaua ar juca in provincie tot campionatul numai la o medie de 15 mii de spectatori pe meci, cat iese. Ce tot o tineti langa ca Steaua trebuie sa revina in Ghencea ( adica la injuraturi si amenzi ). Baaaaaaaaaa Steaua nu mai are nevoie de ULTRASI si nu mai trebuie sa joace in Ghencea, ce este asa de greu de inteles, jegurile din peluzele N - S daca nu mai au obiectul muncii, sa faca macar un lucru bun pentru societate - TUNDETI BA IARBA SI DATI CU MATURA, ca vine CHEAJNA in Ghencea, sa aveti si voi echipa, Steaua a terminat cu stadionul ala comunist. Locul Stelei este pe NATIONAL ARENAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
unde ,,dragoste nu e nimic nue,,STEAUA NU ESTE IUBITA IN BUCURESTI!!!!!!!!!!!!DE CE ESTE OBLIGATORIU SA FIE ECHIPA CAPITALEI?????
lol. esti suporter rapidist. inca va doare ca v-a retrogradat boloni ? sau ca v-a scos din uefa in 2006? care a durut mai tare?ati fost o echipa mica,sunteti o echipa mica si o sa fifi o echipa mica. prin faptul ca va plangeti de mila si ca vai, voi luptati singuri impotriva tuturor sunteti penibili. ca niste p|zde reumatice. cei care intr-adevar au uptat,lupta si poate vor mai lupta singuri impotriva tuturor sunt cariovenii cu universitatea. nu voi,nimicurilor. forta steaua
castiga steaua un meci, scrieti o saptamana ca va ea va fi campioana romaniei, pierde steaua urmatorul meci, nu scrieti nici macar 1 articol pe tema asta. dupa ce au desfintat fiecare articol postat prin prestatia de pe teren, nu aveti demnitatea de a scrie nimic de rau de aceasta echipa comunista. inca 1 motiv sa credem ca jocurile cu butoane la toate nivelurile, sunt omniprezente in marea si mult iubita echipa de 1 leu a stelei. mi-ar fi rusine sa fiu un suporter al unei echipe de genu asta!
Steaua acum este ca un copil fugit de acasa.se simte singura,ratacita si neiubita. desi multa lume incearca sa o linisteasca si sa ii spuna ca totul este ok. cei ce o iubesc cu adevarat sunt interzisi sa-si vada visul.sau sunt interzisi cu totii de aceasta plecare in pribegie.pacat.sa fii regina europei,sa castigi atataea titluri,cupe,supercupe etc si de fiecare data numai si numai cu publicul tau minunat, iar acum sa devi un nomad,un pribeag, e dureros.steaua trebuie sa revina in ghencea,acolo este casa ei.si sa-si primeasca al 12-lea jucator cu bratele deschise, pt ca numai impreuna pot triumfa din nou.numai impreuna pot fi ce au fost.numai si numai impreuna : echipa,stadionul,suporterii
fugeam de acasa,chiuleam de scoala,ma invoiam la serviciu daca era nevoie!numai si numai pt steaua.si ca mine faceau multi.asta e ghencea,asta e steaua.acum, din toate astea nu mai e nimic.zero.Steaua nu mai are jucatori care sa planga la infrangeri cu suporterii,care sa lupte pana la ultima farama de energie pt steaua si pt suporteri,pt istorie,pt respectul fata de cei ce au jucat inainte si au facut performanta.spiritul stelei a murit.acum pe toti ii intereseaza sa marcheze la cat mai multe femei,sa faca presing la o sticla de bautura sis a se antreze in cluburi.Steaua trebuie sa ramana in Ghencea ! Steaua acum este ca un copil fugit de acasa.se simte singura,ratacita si neiubita.
mergeam*
merge pe ghencea de pe vremea cand sef la Armata Ultra (nord) era Jean, iar sef la Gruppo Aparte (sud) era Marin ! Am vazut meciuri memorabile cu Glasgow Rangers (1995 sau Borussia Dortmund! Am fost langa echipa si am strigat , m-am bucurat, am plans, am ras! M-am imbratisat cu oameni pe care nu ii vazusem in viata mea ! Traiam pt Steaua, era un fapt ! Noi eram al 12-lea jucator si era foarte adevarat! Chiar ne simteam, iar jucatorii ne simteau si ei !PE vremea aia,presa straina cu a carei echipa jucam scria despre "infernul din Ghencea! Si ca in Ghencea se castiga foarte greu si datorita suporterilor,niste fanatici care isi incurajeaza echipa pana in ultimul minut indiferent de scor!
H̡͗̍ͩ҉̪͔̥͚̤̦̼̠̠̰̣͉̦ͅE̢̲͖̱̪̰̽̔̒͌ͣ͋͐Į̬̯̲͍͌̆͐͌̈́̊ͣͧ̑̆̀͆́ͥ͒̓̀͘͟͠L̵̫̬̖̲͍̤̗͇̹̣̲̱̗͚͍̼ͤ́̋̉̊̆̎̄̂ͨ̂ͤ͒ͨ̇̊̈́̽́́͜͟ ̜̝̩̺̣͓̙͚͍̯͖̠̽ͭ̿́͢͝H͆ͦͬ̑͛̆̿̑ͭͦ̾͢҉̖̻͖͈̻̞͕͚̠̬͍̹͝I̢̢̘͓͕̖̱͈̺̭̦̱̜̳̠̩̫̩̊̈̑ͯ̓͂͐̅ͣ̓ͅT̵̨͚̻̗̰̜̣̻͍̦̖͕͗̍̅̈́͛̈̏ͤ̍̐̑͑́͌ͮͫ͡L̢̹̗̤̪̻͓͕̞̗̺͈̰͚̰͆̓̀̓ͫ̒̐͒͛̉͆̅̂̓ͨ͗͡ͅͅE̴̵͍̯͇̝̼̰̫̹̯͚̱̭͉̥ͫ̋ͫͭ̂ͥ̈́ͣ̽͂ͫ̅̎͐ͧͮ́ͅR̴͔̖͇̦ͨ͂ͮͫ̄̇ͩͣ́ ̸̳̦̥̭̈́̒̌̅̂͛͒̀͑͒͑͐̑͋͋͗̋ͪ͝░̸̸̮͖̞̮̞͓̰̭̮̮̠͚͍̋͗͑ͬ͑̾ͬ́͟ͅͅ░̛̥͕͖̳͖͉̮̰͔̞̖͓̹̜̺̺̦̗̇̀̈́͗̌͋ͥͮͩ̈̒ͮ̊ͩͤ͜ͅ░͐̀ͨ̉̆҉̨̦͉͎̮̦͕̫̳̮͚͔̙͎͠͠ͅ░̵̧̼̜̭͈̥̳̟͕̯͉̎͂͑́̐ͣ͗́ͮ͋͂͋͂̇ͥ̿́͜ͅ░̷̨̢̗̫̹̳͎̬͈̄̈́̔̂͌̔ͪ̐̀░̵̹̪̭͍̩̦͖͓͈̭̪ͩ̊͆̍ͥ̐ͣͦ̂̈́ͦͨ̄͠░̷̗̣̜͔̱͔̤̹̘̣͖͇̠ͤ̈́̇̂͐̓̿͑ͩ̏͜͡ͅ░̶̢͇̠͔̮̫̭̱͚̼̗̏͌̔͛̽̿░̆̊͒́̔̽҉̴͔̹̫̬̘̘̲̺̼̣̞̼͝͞░̵͎̰̞̤̫̰̗̙̙̘̣̟̽͐ͫ̾̇̋̅ͣͅ░̞̭̫͔̪͙̜͕͚̘̻̰ͥ̍̉̏ͣ̈̕̕͟͢░̢̦̜͚̮̳̹̼̰̮̬̼̓ͬ̂ͩ̆̈̎̆̋ͪͮ͘͞░̷͆͌̈́҉̫̞̭̬̩̘͘͠░̴͈͉̱̩̦̬̭͙̻͍̑͛ͣ͛́̈́͡͠░̨̧̺͉̳̙̯͖͖̬̙̠̞͕͙̞̘͕ͮͪ͆̅͌͂͐̀
Becali nu e prost , daca nu era National Arena , pun pariu ca acum jucau pe Ghencea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.