Alte știri din fotbal
Ioan Varga, prima reacție după ce și-a „amanetat” jucătorii
0
Denis Alibec a dat un verdict dur pentru Farul: „Nu mai avem nicio șansă”
0
Omul de bază de la FCSB a vorbit despre prelungirea contractului: „Putem discuta”
0
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Al doilea gol vine în minutul 35
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație: Flick îl ține pe Lewandowski! » Condiția pentru a-și prelungi contractul cu Barcelona
0
Arbeloa, săgeți către Barcelona: „Cel mai mare scandal din fotbalul spaniol nu a fost încă rezolvat”
0
Cutremur la naționala Marocului! Selecționerul și-a anunțat demisia după eșecul de la Cupa Africii
0
Continuă războiul: ultimatum dat de Kylian Mbappe » Avocații francezului vor să o reclame pe PSG la UEFA!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
atat timp cat la CCA va fi Avram fotbalul romanesc va fi o divina comedie,iar campioana va fi decisa de gruparea mafiota mai influenta cea care a scos campioana galatiul sa ne faca de ras in Europa.jos avramii,nasii si corleonii
Din nou campioni...DE TOAMNA :))))))))
Presimt ca acest arbitru, labil psihic si cu buzunarele inca goale, o sa faca meciul praf . Nu avem inca arbitri romani capabili sa se fereasca de ispite in meciurile "pe multi bani" . Un arbitru strain era o alegere inteleapta .
Iar o daţi în fatalitate pentru a induce panică degeaba! În fapt, veţi vedea, nu se va repeta decât isprava din 2006-2007!
Hazliule ce esti tu..
anu asta le dam cu picioarele in cap ma muierele astea de ciini
Sper sa fie un spectacol, nu o noua mostra de arbitraj. Nu mai este Torje, deci fara penalty! Cred ca Herea nu o sa fie eliminat ca a dat cu cotul!! Vad ca Dinamo vrea iar imnul ligii? De ce? Nu poate intra in grupe niciodata. Ea nu are arbitrii in UEFA, iar Borcea este departe....Vreau fotbal.
septembrie negru tocmai cand joaca cu rapid:)) buna aluzia asta:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.