Comentarii (170)
gametable08
gametable08  •  30 Aprilie 2015, 00:00
Postat de conasu_boeru pe 29 Aprilie 2015, 23:51

ASA, a avut penalti clar in prima repriza când Axente a fost busculat si trantit la pamant in timp ce a primit mingea !!!! Asta nu au vazut astia care scriu articolul ??? As vrea totusi sa felicit arbitrajul care a gestionat bine un meci greu ! M-am indoit de Gaman , iar acum imi dau seama ca a facut ce a facut INTENTIONAT, in meciul Dinamo -Pandurii !!!!!

UITE unde sta aditionalul uite unde este mana jucatorului care atinge mingea,mai mult de atat ce vreti ,furt pe fata mai clar decat in poza asta nu am vazut in viata mea.zarurile sunt aruncate ,asa trebuie sa iasa campioana,acum 2 ,3 etape la fel au fost 3 faze din care 2 clare de penalty si nimic.hai sa terminam cu circul asta ca nu mai are rost.

1703638043196852
Eroftei Mircea Constantin  •  29 Aprilie 2015, 23:58

a lipsit petarda de raul rusescu altfel fc *** s.a. batea.ma distreaza momentele vesele din studioul digi 1sustinute de ziaristi si comentatori care si-au pierdut primele de la *** ***.

travka
travka  •  29 Aprilie 2015, 23:58

galca demisia de onoare!!!!!!!!! daca ai auzit de asa ceva

disclosure
disclosure  •  29 Aprilie 2015, 23:57

Cum am spus , demagogie , in rest nimic. Mai esti si convins de ce debitezi tu.

711932968917860
Andrei Turcanu  •  29 Aprilie 2015, 23:57
Postat de gametable08 pe 29 Aprilie 2015, 23:55

taci in *** mah ca ala n a fost penalty?nu vezi ba chiorule pana si in poza s vede ca pune mana pe ea,ai facut atata *** de ai ramas chior fi in *** obictiv

nu are rost sa va consumati cu asemenea *** , un comment de frustrat !

durasell
durasell  •  29 Aprilie 2015, 23:56
Postat de Ferencz Botond pe 29 Aprilie 2015, 23:51

***

eu cred ca ai vazut alt meci.mai cauta fazele si analizeaza ,asta daca si stii fotbal

Andrei Turcanu  •  29 Aprilie 2015, 23:56
Postat de domino63 pe 29 Aprilie 2015, 23:36

Daca esti Stoia, castigi. Nu te milogesti la un penalty care de cele mai multe ori este pomana! Daca a fost hent si nu s/a dat, poate au fost altele care nu au fost si le/au fost date. Exista o lege a compensatiei. Pe care stoia nu vrea s/o vada. E, azi au pierdut. Ce bine le sta pe locul II!

mare *** esti , jur! oare ai mai mult de 12 ani?

gametable08
gametable08  •  29 Aprilie 2015, 23:55

liviu2408
liviu2408  •  29 Aprilie 2015, 23:55

Nu a fost nimic. De ce sa ceara pomana ? Daca esti bun dai 2-3 goluri si stai relax dupa.