Comentarii (170)
conasu_boeru
conasu_boeru  •  29 Aprilie 2015, 23:51

ASA, a avut penalti clar in prima repriza când Axente a fost busculat si trantit la pamant in timp ce a primit mingea !!!! Asta nu au vazut astia care scriu articolul ??? As vrea totusi sa felicit arbitrajul care a gestionat bine un meci greu ! M-am indoit de Gaman , iar acum imi dau seama ca a facut ce a facut INTENTIONAT, in meciul Dinamo -Pandurii !!!!!

papai  •  29 Aprilie 2015, 23:48

penalty clar ! in secunda in care se petrece faza aditionalul da din cap a nu a fost. gaman un arbitru curajos care lasa ca spectacolul sa fie facut de jucatori pe teren si nu de fosti prin studiouri tv. as vrea ca toti arbitrii din liga 1 sa arbitreze ca el si sa faca si greseli, nu sa fluiere orice atingere si daca asta e mai tare putin sa dea si galben, si sa faca si greseli.

disclosure
disclosure  •  29 Aprilie 2015, 23:48
Postat de bobinatul pe 29 Aprilie 2015, 23:36

Penalty clar... Si erau 2 arbitrii langa faza, le-a fost frica si au gresit. Oricum, ASA e prima pe merit, Steaua e la pamant

Daca folosesti in aceeasi fraza arbitri si pe merit sigur nu se "pupa". Balanta se inclina spre prima varianta.

stephy1212
stephy1212  •  29 Aprilie 2015, 23:39
Postat de bufnila pe 29 Aprilie 2015, 23:38

voiculet trebuia sa primeasca trei cartonase galbene in prima repriza, toate trei inainte de gol asa ca ce mai conteaza un penalty. 3 minute de prlungire la cat un tras de timp stancioiu, bumba plus schimbarile care se calculeaza la 30 de secunde. In prima ASA a plasat si 3-4 coturi in figura, nu s-a dat nici macar galben. Daca ajungi sa fi furat acasa, ce mai conteaza hentul facut la 1 metru de arbitrul aditional.

vreo 4 galbene !!!! hai plecati la stana ,nu mai lacrimati pe aici !!!

bufnila
bufnila  •  29 Aprilie 2015, 23:38

domino63
domino63  •  29 Aprilie 2015, 23:36

Daca esti Stoia, castigi. Nu te milogesti la un penalty care de cele mai multe ori este pomana! Daca a fost hent si nu s/a dat, poate au fost altele care nu au fost si le/au fost date. Exista o lege a compensatiei. Pe care stoia nu vrea s/o vada. E, azi au pierdut. Ce bine le sta pe locul II!