Alte știri din fotbal
Dezvăluiri brutale ale fotbalistului trecut și pe la FCSB: „Frate-miu mai avea 6% șanse de supraviețuire, creierul era inundat de sânge” + „Apoi am câștigat 330.000 € la pariuri sportive”
0
Adrian Șut le-a pus gând rivalilor înainte de FCSB - Rapid: „Vrem să ajungem pe primul loc cât mai repede”
0
Dorit de FCSB, starul din Superliga a plecat în alt campionat: „O afacere profitabilă”
0
Dinamo a demarat negocierile: „Față de alte situații, avem un mare atu”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini cum nu s-au mai văzut! Unde a ținut eroul lui PSG „fițuica” după care și-a „citit” adversarii la loviturile de departajare
0
Spion pentru greci, jucătorul din Superliga pune „piedică” Universității Craiova și lansează avertismentul la Atena
0
Cristi Chivu, față-n față cu primul trofeu pe banca lui Inter: „Nu schimbă nimic pentru mine, nu urmăresc reputația”
0
Davide Ancelotti, demis după doar cinci luni! » Fiul lui Carlo s-a făcut de râs ca „principal”
0
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
1
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
O șoferiță și-a lăsat mașina la service și s-a trezit peste o lună cu o ...
Libertatea
De ce nu a fost invitată România la întâlnirea „greilor” NATO, de la ...
Adevărul
Mergi la chioșcuri: ediție de colecție a Gazetei, 24 de pagini, GRATUIT azi ...
GSP SPECIAL
Care este prima pedeapsă primită de Judecătoarea Raluca Moroșanu, după ce a ...
Libertatea
La Inter a evoulat 0 partide iar In Grecia nu sctiu cat de mult a imresionat din moment de nu l-au vrut nici echipele de top nici celelate cu un oarecare nume, gen PAOK, Larissa sau Panionios. N-a evoluat niciodata in cupele Europene si se cam adapteaza greu in alte campionate.
Asta-i atacantul oportunist care inscrie asa de des: 9 goluri in 27 de meciuri ? Si au dat o caruta de bani din moment ce jucatorul asta nu valoreaza mai mult de 400-500.000. si apropos, a fost coleg cu fratele lui Gonzalo Higuain de la Real, si e un ratat de jucator, apartinand acum de Besiktas dar frecand banca pe undeva prin Mexic unde a fost imprumutat.
==================Coman================= Sapunaru==Fernanedes==Constantin==Bozo =================Lazar=================== Cesinha==========Pancu===========Spadacio ==========Filomeno======Boya============= Sau cel putin in acest sistem cred ca se va juca, atacantii probabil vor juca prin rotatie.
vai de voi!Cesinha sigur va fi titular,Filomeno probabil va juca in locul lui Dica shi in atac va veni altcineva,iar Spadacio va juca pe postul lui Pancu!Cesinha in locul lui spadacio!
dar cesinhia unde a disparut? :O cum sa nu fie in primu 11? mai bine ar lua un inlocuitor pt emil dica, e cam degeaba
In sfarsit au inceput sa se miste. Sper sa fie niste achizitii cel putin la fel de reusite ca si transferul lui Bozovici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.