stel1stu
stel1stu  •  24 August 2009, 11:02

ce a schimbat ma bonetti??hahhaahaaaaa....in cateva zile il schimba dinu pe bonetti...circul continua in groapa))))))))

•  24 August 2009, 10:11

Acest papagal care se crede jurnalist ar trebui sa isi puna ochelari.. Auzi la el mijloc si atac, pai si faptul ca Tamas nici nu a fost? Faptul ca Tamas face doar gafe in aparare? Faptul ca Tamas tinea oamenii care au dat gol cu Slovan?

•  24 August 2009, 09:20

personal sunt anti-Dinamo dar parerea mea este urmatoarea:daca nu l-ar mai baga pe torje(andrei cristea mi se pare un jucator mult mai muncitor decat torje.s-a vazut pana si in duelul cu dubarbier din prima repriza),si poate daca ar juca niculescu-danciulescu in atacar fi ideal,kone mi s-a parut ca s-a miscat destul de bine ieri si cred ca e o solutie,dinamo are practic 2 fundasi centrali de nationala,tot ce lipseste e atmosfera de la echipa.multitudinea de actionari e cancerul lui dinamo.

tatutzu
tatutzu  •  24 August 2009, 08:16

am scris "cu ste0aia" de ce ati cenzurat cuvantul asta????????????????

tatutzu
tatutzu  •  24 August 2009, 08:15

daca nu marca niculae golul asta de exceptie, se alegea praful... si de el si de bonetti. marius nu a facut nimic tot meciul, nu a avut o verticalizare, mereu cu spatele la poarta, mereu pase inapoi. s-a salvat acum. inca o data se vede ca bonetti are ceva cu niculescu. de ce nu il introduce in teren? daca nu titular, macar din minutul 60-65 daca vede ca atacantii nu dau satisfactie... greseste mult bonetti ca il lasa pe banca pe niculescu, sper sa il introduca cu steoaia HAI DINAMO