Comentarii (71)
contrabas3
contrabas3  •  02 Septembrie 2024, 23:33

3-3 anul trecut în luna Mai, când Dinamo nu avea voie să piardă nici măcar un meci, ca să nu retrogradeze. Datoriile se plătesc.

Alb.invers
Alb.invers  •  02 Septembrie 2024, 23:31

Cu actuala conducere orice arbitru face praf pe Dinamo râzând! Bârsana a fluierat numai împotriva lui Dinamo! Cine crede că Dinamo prinde play-offul se înșeală! ..... Arbitri au spus NU. E inutil totul.

Bedyxanul
Bedyxanul  •  02 Septembrie 2024, 23:29
Postat de mario_rdfe_ pe 02 Septembrie 2024, 22:22

Nu stii daca mai au rabdare cu Kopic ? :))) bai omule, tu realizezi ca te faci grav de ras cu comm asta ? Dinamo a batut tot acasa, doua victorii la scor si una in 9 oameni in fata Craiovei...! Adevarat, nu am batut afara.. dar din 4 deplasari, 3 au fost teribile...la Cfr, Sepsi, Rapid...! Acum jucam afara la liderul neinvins al campionatului si doar ghinionul si portarul advers a facut sa nu conducem la pauza ! Nu stiu cum se va termina meciul asta, ma tem sa nu platim ptr ocaziile ratate...dar postul lui Kopic nu este deloc in pericol, din contra...toata lumea zice ca este principalul artizan al acestui bun parcurs ! Acum stai jos,si gandeste inainte sa scrii !

Un ***!

mario_rdfe_
mario_rdfe_  •  02 Septembrie 2024, 23:29

Cineva de la Dinamo trebuie sa iasa sa atace arbitrajul ! Asa au tacut sezoanele trecute pana am ajuns carne de tun ptr arbitrii ! Luati foc, nu stati ! Sa facem si noi ca altii, cum tremura arbitrii de frica lor , sa nu cumva sa greseasca ! Ce a facut barsan in seara asta e strigator la cer ! A vazut omul ca nu au iesit clujenii 30 de minute din careul propriu, ca am avut 3 ocazii uriase...apoi a inceput sa ii bage in joc ! A inceput sa fluiere totul ptr clujeni...jucatorii lui Dinamo sa fie luati pe sus si barsan sa permita ! Carjan a fost faultat de 7 ori ! Asa scoti o echipa din mana si o ridici pe cealalta ! In a doua repriza avem penalty clar, barsan nici nu vrea sa mearga sa vada pe video ! Avem doua trei sanse de contraatac periculos ,el ne opreste sa dictete fault PENTRU NOI ! Capac la tot, acorzi doar 3 minute de prelungire dupa 8 schimbari si mai multe accidentari ! Nu se poate asa ceva.....Nicolescu, Petre, kopic...sa iasa sa atace arbitrajul !, sa nu mai tacem ca in sezoanele trecute ! Am inceput sa deranjam !

Alb.invers
Alb.invers  •  02 Septembrie 2024, 23:29
Postat de creeperno534 pe 02 Septembrie 2024, 22:31

Scor final 0-3

Rubrica de comentarii este pentru *** ca tine. *** pe forumurile lui Dinamo! GSP.ro generezi doar scârbă. Punct.

Sqr.Q
Sqr.Q  •  02 Septembrie 2024, 23:27

Cum era de asteptat clujenii nu au fortat ca in alte meciuri si au inscris fara sa se forteze vreun pic, iar dinamovistii cu mai multa motivatie pe final ar fi putut egala cand incepusera clujenii sa greseasca in lant !!! Oricum pana si Sabau s-a rusinat de evolutia lui Nistor care a fost la maximum 12% din evolutia contra fecesebeului !!!!!!!