Alte știri din fotbal

„Hențul lui Homawoo e intenționat, fără discuții” » Conspirație lansată în direct, după CFR Cluj - Dinamo
0

UTA - Oțelul, duelul echipelor care au dominat play-outul sezonului trecut » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipe probabile și cote
0

FCSB - Rapid, derby în play-off » Echipele probabile pregătite de Charamabous și Șumudică + statistici și cele mai tari cote
1
Știri din fotbal internațional

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
1

Primul reproș pentru Cristi Chivu: „O echipă care trebuie să se salveze nu își poate permite asta”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Nu discutam acum nivelul "ziaristilor". Cert este ca lotul de la Poarta Alba nu e complet fara Mitica, Sandu si nevasta lui Reghe.
pai si cu ce a gresit ma dragormi? Ala e ziarist de spune "ati bagat mana in borcan". Aveti respect bai lingailor ca datorita acestor infractor traiti si voi.
:)))) “Există zi în care să nu se vorbească de mine? Nu există! Sa fie sănătoși, să aibă de 1.000 de euro în buzunar, la cîte audieri am fost pînă acum. O să mă duc și de această dată și asta este. Îmi era frică dacă aș fi furat! Așa, cum să-mi fie frică? Soția mea s-a speriat, dar e mai mult indignată. Oamenii s-au purtat profesionist, sîntem în Uniunea Europeană, și-au făcut treaba. Să fim noi sănătoși, că astea trec!”, a spus, în exclusivitate Dumitru Dragomir.
Asa se intampla cand te crezi invincibil,nemuritor..aviz amatorilor :))
Ti-a trebuit sait Mitica... Ti-au spus oamenii sa te retragi si sa ai grija de nepoti!
Mitica, daca n-ai nimic de ascuns ii lasi sa caute!
Mitica, mititica......rimeaza! Se strange latul!
Pai daca tot intra in hartiile lui Mitica de la LPF , cred ca si Gino are emotii Poate dau aia de hartiile lui cu firma din Malta :)))
BREAKING NEWS: Pe Mitica nu il mai doar-n palarie! PE PALARIE INSA, O DOARE-N MITICA!
Mitica priveste partea buna a lucrurilor, o sa poti juca table toata ziua nu e bine?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.