Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
suparacioasele astea mici au renuntat sa mai vina la meci si noi abia asteptam sa le dam clanta...
Pe ce sa caute in Giulesti stelistii. Stelistii nu se aud in fatza rapidistilor nici cind sunt la ei acasa cu stadionul plin (inafara de goluri si "strigatele" de imediat dupa gol) , daramite in Giulesti!!! Ei stiu ca sunt in plus si ca sunt de kkakao , bineinteles ca nu se duc. ASTA este adevaratul motiv. Altfel , Steaua are procentaj de tziigani mai mare ca cei din Giulesti si pedeasupra mai sunt si proosti pentru ca-si injura neamurile INCLUSIV idolii de'alde Piturca , Lacatus , Petre Marin , Nicolitza... dar ce pretentii sa ai de la niste samintari!!!
TACI DIN GURA SUGIUC CA LA VOI COLCAIE PADUCHII ;)
esti poet, sa-ti pun koaele(la toti ciobanii) pe piept
decat sa mergeti in Ghilesti sa va umpleti de pureci ....lasati zburatoarele in mizeria lor nu le onorati cu prezenta
Da-le la suprapret Zotta sa-ti iasa si tie de-o chiftea
mai bine ca nu veniti in giulesti si asa sunteti prea tristi pt epoca asta , mai bine stati in ghena
Nu toti tigani sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt tigani ;)
doamne cat te duce capu..... esti blond cu ochii albastri? :))) facem cheta si ne luam esarfe si steaguri si mergem pe ghencea sa va facem in sac :))))
ASA CUM IMI DAU SINGUR IN POZA DE LA AVATAR?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.