Comentarii (205)
unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  20 Septembrie 2014, 20:27

VIDEOCFR Cluj a învins-o pe Oţelul, 1-0, după un meci jenant, cu un singur şut pe poartă __ ce cool..)

teodor.muresan
teodor.muresan  •  20 Septembrie 2014, 20:27
Postat de afc13 pe 20 Septembrie 2014, 20:25

Banuiesc ca si acum CFR a castigat cu arbitru, nu? Dar am o alta intrebare : cum se van numi Steaua in viitor? FC O.A.I.A ?

FC O.A.IA.E.P.O. cala.

iulian099
iulian099  •  20 Septembrie 2014, 20:27

Asta a fost blat. De 3 ani tot castiga CFR 6 puncte cu Otelul, exact de cand le-au dat meciul Otelului sa castige titlul. Nu pot sa banui CFR de blaturi cu alte echipe, dar cu Otelul de ani incoace numai blaturi fac...

afc13
afc13  •  20 Septembrie 2014, 20:25
Postat de benise pe 20 Septembrie 2014, 20:21

Devin periculosi astia cu arbitrajul....

fotbalfan
fotbalfan  •  20 Septembrie 2014, 20:25
Postat de faile_belix pe 20 Septembrie 2014, 20:19

iti dai seama ca in min 91 CFR ar avea penalti.

CFRul a avut 11m in prima repriza neacordat + un gol corect marcat de tade, tot in prima repriza, anulat pt un presupus offside. despre ce vorbim, cornutelor?

valiza.epo
valiza.epo  •  20 Septembrie 2014, 20:25

Am pierdut meciul, dar nu-i bai. daca oweeenele - cu tot ajutorul dat de trei etape de arbitrii de casa! - pierde la Ploiesti (cum e normal!), va avea si campionatul nostru un lider adevarat!

cfrmania2
cfrmania2  •  20 Septembrie 2014, 20:24
Postat de benise pe 20 Septembrie 2014, 20:06

Pai lui Chipciu i-a dat galben pentru simulare,lu'asta de la CFR nimic!?De ce?

tazdevil  •  20 Septembrie 2014, 20:21

A avut L'vpool in min 93,asa ca de ce nu??????Dar Otelul n-0au forta sa egaleze....nu e Forta cu ei...:)))))