maianimalule  •  20 Septembrie 2014, 20:32

:))))))))))) iar n-au dat hotelarii nici un sut pe poarta cu kfr :))))))))))))))))))))

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  20 Septembrie 2014, 20:31
Postat de tazdevil pe 20 Septembrie 2014, 20:28

Eficacitate 100%.....visul oricarui antrenor cred.....:D

exista si eficacitate mult mai mare. au fost cazuri cand s-au castigat meciuri fara nici un sut pe poarta, adversarii marcand 2 autogoluri, dupa ce ratasera 2 penalty-uri si avusesera 71 % posesie, 16-1 la cornere, 3 bare si 12 suturi pe poarta.

iulian099
iulian099  •  20 Septembrie 2014, 20:31

Pe mine ca stelist nu ma doare blatul acesta, CFR nu are puterea sa se bata pt titlu, nu au jucatori. Blatul asta afecteaza mai mult Dinamo, Pandurii poate si Petrolul in anumite conditii, echipe care se bat pentru un loc de Europa...

idi53
idi53  •  20 Septembrie 2014, 20:31

CE au jucat cele 2 echipe se cheama TURCA ROMANEASCA!Vai mama lor de echipe si campionatul romanesc de fotbal/am vrut sa scriu de blaturi/

redman73
redman73  •  20 Septembrie 2014, 20:30

Meci jenant? Toata liga 1 e jenanta...

cfrmania2
cfrmania2  •  20 Septembrie 2014, 20:30
Postat de fotbalfan pe 20 Septembrie 2014, 20:25

CFRul a avut 11m in prima repriza neacordat + un gol corect marcat de tade, tot in prima repriza, anulat pt un presupus offside. despre ce vorbim, cornutelor?

aceste cornute sunt retarde , nu vad decat in fata si nu aud niciun sunet in afara de prostiile debite de retardatul de Cioby de la panaie ,

nebraska
nebraska  •  20 Septembrie 2014, 20:29

N-ai alta treaba decat sa bagi prostalai in seama?

napocarepublic  •  20 Septembrie 2014, 20:29

Cine e pe primul loc????+)))) Neasteptat !! daca maine pierde satra din 6hena!!..iar turbeaza 7iganii +)) sa speram ca Balaj va fi corect............

tazdevil
tazdevil  •  20 Septembrie 2014, 20:28
Postat de unico_biancorossi pe 20 Septembrie 2014, 20:27

VIDEOCFR Cluj a învins-o pe Oţelul, 1-0, după un meci jenant, cu un singur şut pe poartă __ ce cool..)