Postat de l0gan334 pe 21 Octombrie 2012, 22:28

Bă, tu în seara asta ești numai moț:))))))))))))))))))))))))))))))))

l0gan334  •  21 Octombrie 2012, 22:28

samertx
samertx  •  21 Octombrie 2012, 22:28
Postat de ianis365 pe 21 Octombrie 2012, 22:24

In aceasta repriza steaua a aratat ca in ultimele 3 sezoane cand practic nu a contat in fotbalul romanesc. Totusi faptul ca au reusit sa intre cu egal la pauza s-ar putea sa le prinda bine pentru ca au timp de respiro cat si schimbarea strategiei

Steaua e aceeași , doi jucăttori super mediatizați nu fac diferența. Antrenorul și echipa lui pot s-o facă. Nu-i punem pei cei specialiști specializați pe surse:))

dj_mike07
dj_mike07  •  21 Octombrie 2012, 22:28
Postat de botizan pe 21 Octombrie 2012, 22:24

Tot simulare e deci tot galben , daca s-a aruncat , ca nu a urlat ca a urlat e acelasi lucru ...

Serios...? vrei sa te mai uiti si la alte meciuri sa vezi ca omul se arunca si nu cere penalty si nu primeste galben pt simulare...? iti dau un singur exemplu...ieri Swansea - Wigan...un jucator de la swansea s-a aruncat, a stat jos s-a uitat la minge si arbitrul a venit langa el si nu i-a dat nimic...cazatura identica cu a lui chipciu doar ca a fost in partea dreapta a careului...sau acolo sunt alte reguli decat in restul lumii dupa mintea ta...?

spada
spada  •  21 Octombrie 2012, 22:28

ce noroc au spur-katii, trebuia la pauza sa fie cel putin 2 sau 3-0 pentru Pandurii !

v_for_vendetta_2011
v_for_vendetta_2011  •  21 Octombrie 2012, 22:27
Postat de dinamo4eva pe 21 Octombrie 2012, 22:27

s-a distrat Radut cu Steaua ... 0-0 ce nedreptate . pun paruiu ca Steaua castiga dintr-o faza bulanoasa si gol bulanos al lui Rusescu .