v_for_vendetta_2011  •  21 Octombrie 2012, 22:27
Postat de zona_lipscani pe 21 Octombrie 2012, 22:26

Pandurii trebuia sa conduca la pauza cu 3 - 0 .

daca ne luam dupa ocazii....dinamo trebuia sa piarda aseara cu 1-6

dinamo4eva
dinamo4eva  •  21 Octombrie 2012, 22:27

s-a distrat Radut cu Steaua ... 0-0 ce nedreptate . pun paruiu ca Steaua castiga dintr-o faza bulanoasa si gol bulanos al lui Rusescu .

v_for_vendetta_2011  •  21 Octombrie 2012, 22:26

pai ala vede meciul doar prin ceea ce spune comentatorul,....numai ala urla.."incredibil...nu se poate cum sa nu vada tudor acest hent...penalty clar"....iar dupa un minut,dupa reluari ,mai si zice ca prostu "da...imi pare rau...mea culpa".......si chiar daca era in careu,mingea a fost sutata iar ala nu a lovit mingea cu mana cu intentie

zona_lipscani
zona_lipscani  •  21 Octombrie 2012, 22:26

miticul
miticul  •  21 Octombrie 2012, 22:25
Postat de conasu_boeru pe 21 Octombrie 2012, 22:24

Si Dinamo joaca prost, dar ramai uimit ce se intampla cu Steaua cand nu joaca 2-3 jucatori de baza ! Daca Pandurii nu se precipitau, era 3-0 lejer ! Aia doi nu s-au trezit, Matei e in coma si acum, ba mai mult, cred ca a ciupit ceva si Martinovici !

pai daca joaca langa ala ii vine damful in nas ha ha

r.obert
r.obert  •  21 Octombrie 2012, 22:25
Postat de ianis365 pe 21 Octombrie 2012, 22:24

In aceasta repriza steaua a aratat ca in ultimele 3 sezoane cand practic nu a contat in fotbalul romanesc. Totusi faptul ca au reusit sa intre cu egal la pauza s-ar putea sa le prinda bine pentru ca au timp de respiro cat si schimbarea strategiei

din pacate avem voie sa facem doar 3 schimbari

dj_mike07
dj_mike07  •  21 Octombrie 2012, 22:25
Postat de valyomanyd pe 21 Octombrie 2012, 22:23

Cum nu a cerut ? De ce se lamenta ca a primit galben? :)))))

Ce zic eu si ce zici tu...minte de copil...:)) poi eu am zis...s-a aruncat dar nu a cerut penalty si se vede la reluare ca nu s-a uitat spre arbitru si nici nu a cerut...si tu zici ca de ce a luat galben...pai de aia...ca el nu a cerut penalty ca sa zici ca e simulare...vrei si o harta...?

botizan
botizan  •  21 Octombrie 2012, 22:25

Martinovici a inspirat aburii de la Matei :))

r.obert
r.obert  •  21 Octombrie 2012, 22:24
Postat de steauamarius pe 21 Octombrie 2012, 22:23

sa vedem repriza 2. Steaua slabut... se vede ca nu sunt fundasii laterali de baza... matei si pirvulescu saracii total depasiti.