terminatorul2  •  21 Octombrie 2012, 20:44

asc21  •  21 Octombrie 2012, 20:34

Matei ??? Bine ca nu joaca Tanase :))

submarina
submarina  •  21 Octombrie 2012, 14:57

Rghecampf a dovedit ca este un tactician bun si sper ca nici de asta data nu va gresi formula de start

imperator
imperator  •  21 Octombrie 2012, 14:14
Postat de djamorphis pe 21 Octombrie 2012, 14:12

Deci sa mor daca nu mi-ai facut pofta, initial am vrut sa gatesc carnati cu Zauerkraut!

Bă ce-am văzut ieri nu-mi venea a crede, cum dreac de i-ați bătut mă ?

djamorphis
djamorphis  •  21 Octombrie 2012, 14:12
Postat de imperator pe 21 Octombrie 2012, 14:08

Valahule unde ești, fugi la Palat cică dă Jiji fasole cu cîrnați ! : )

imperator
imperator  •  21 Octombrie 2012, 14:08

djamorphis
djamorphis  •  21 Octombrie 2012, 13:30
Postat de kvlo82 pe 21 Octombrie 2012, 13:27

da da...ii fi tu mama omida de le stii pe toate!!!Stai linistit atatea goluri nu o sa vezi la Steaua in deplasare...poate un 2-1 ...cel mult...insa eu mizez pe egal...un 0-0 poate...fara goluri...lupta acerba la mijlocul terenului...vedem!

Si un egal este bun. Nu-i vad pe Pandurii sa mearga atat de bine tot campionatul!

kvlo82
kvlo82  •  21 Octombrie 2012, 13:27
Postat de jukilo pe 21 Octombrie 2012, 11:53

in primul rand nu sunt copil ... in al doilea rand unde e Becali ca inaintea fiecarui meci important se dadea in stamba pe la emisiunile tv sa puna presiune pe adversari ... cu panduri ce presiune a pus ???? nu vad nici o declaratie de a lui despre meciul cu pandurii... DC ? pentru ca nu-i pasa ca a aranjat meciul .... se va termina 3-1 pentru steaua ( steaua primul gol ,pandurii egaleaza, pauza , steaua 2 goluri in a 2 repriza unu dintre ele din penalty)

djamorphis
djamorphis  •  21 Octombrie 2012, 13:23
Postat de vaalah pe 21 Octombrie 2012, 13:19

Ofițer STASI ca și tatăl ei !

Repet, si ce treaba are asta cu Schalke?

kvlo82
kvlo82  •  21 Octombrie 2012, 13:22

Filip nu imi place, langa Bourceanu obligatoriu trebuie sa fie Pintili, e profesionist, ce atata oboseala?Sa mearga la sapa daca nu e bun de alergat, de fotbal...In atac trebuie schimbat neaparat Nikolic, asta nu e bun ca titular, da randament din postura de rezerva, intrand in ultimele 25-30 minute...in atac ori Adi Rocha, ori M.Costea...ultimul mi-ar place sa-l vad ce mai poate...HAI STEAUA!!!