Postat de djamorphis pe 21 Octombrie 2012, 12:53

Postat de imperator pe 21 Octombrie 2012, 12:01

Te-ai prostit și tu, mă mir că ăla nu spune și minutele ! : )

SCHALKE!

ruffus
ruffus  •  21 Octombrie 2012, 12:23

Dpmdv, echipa cea mai buna ar fi: Tătăruşanu - Georgievski, Chiricheş, Gardoş, Pîrvulescu - Bourceanu, Prepelita - Ad. Popa, Rusescu, Chipciu - Nikolici. In fond o singura schimbare, Prepe in locul lui Filip,, care desi este tanar si cu un fizic impresionant ptr varsta si postul pe care evolueaza, mi-a lasat senzatia ca este coplesit. Ma bucur ca Tanase este lasat deoparte, poate ii vine mintea la cap, are talent dar ii trebuie aratata pisica din cand in cand, cu toate ca motivatia ar fi acum "menajarea" lui. Dupa foarte multi ani, avem un lot competitiv!

superstar20
superstar20  •  21 Octombrie 2012, 12:11
Postat de jukilo pe 21 Octombrie 2012, 11:53

in primul rand nu sunt copil ... in al doilea rand unde e Becali ca inaintea fiecarui meci important se dadea in stamba pe la emisiunile tv sa puna presiune pe adversari ... cu panduri ce presiune a pus ???? nu vad nici o declaratie de a lui despre meciul cu pandurii... DC ? pentru ca nu-i pasa ca a aranjat meciul .... se va termina 3-1 pentru steaua ( steaua primul gol ,pandurii egaleaza, pauza , steaua 2 goluri in a 2 repriza unu dintre ele din penalty)