Comentarii (405)
ando89
ando89  •  31 Iulie 2016, 21:46

Prevăd ca în minutul 89 Viitorul face 2-1. Dar toată lumea știe caracterul vulcanic al regelui, nu suportă nedreptatea. În prelungiri va scoate vehement echipa de pe teren în semn de protest la golul anulat lui Răzvan Marin.

babahuda
babahuda  •  31 Iulie 2016, 21:46

a bagaty rreghe vedetele decaru meserias la simulari si pe marele rupator de picioare pintili ..acum sa vezi autobaza fcbista nici cartu nu e asa meserias sa foloseasca autobaza ..reghe e profesor .NA CA gaMAN I-A DAT GALBEN PT TEATRU LUI STANCIU ASTA TREBUIE SA DEA LA iatc ..POATE FACE CARIERA IN ACTORIE ..CINE E PE PRIMUL LOC DI-NA-MOO E .DI-NAA-MOOO E.

moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  31 Iulie 2016, 21:46

În caz că scorul ia o turnură "neobișnuită", Hagi a promis că va intra chiar el în teren.

rakanishu
rakanishu  •  31 Iulie 2016, 21:45
Postat de gerulozaurus pe 31 Iulie 2016, 21:44

mai catelusilor *** daca bate Steaua e blat da, daca bate Viitorul iar e blat ok ? daca se termina egal, tot blat ramane, da ? deci sa fim intelesi :))

Oricum ar fi... Tot blat e, indiferent :))

Postat de zecs93 pe 31 Iulie 2016, 21:40

poate dupa meci se reintoarce la locul de munca unde a prestat si anume la puscaria din ovidiu de strangea frunzele !!!

Dacă îl arestează la sfârșitul meciului, poate rămâne să facă curat, că doar e calificat, de aia l-au liberat condiționat!

babahuda
babahuda  •  31 Iulie 2016, 21:43

cum se numeste echipa asta in alb ,fc autobaza ?ba da rugaciunile lui becali ii ajuta acum pe fcbisti ..mingea loveste numai bara ...autobaza domnesti =))

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  31 Iulie 2016, 21:43
Postat de babahuda pe 31 Iulie 2016, 21:41

si moncilovici c cartonas trbuia sa ia ?sau cand e sange e ceva normal si la teatru marca fcb stanciu se da rosu ?

dacă aș fi fost in locul vostru m-aș fi ingropat 2m sub pământ de rușine....să te ajute arbitrul să bați Poli, o echipă vai de ea, făcută din ciuruci, pe ultima sută ? :)))))))))))))))))))))))))))))))

samertx
samertx  •  31 Iulie 2016, 21:43

Ce simplu, ultima schimbare neforțată de ultimul cartuș, meci de pregătire. Sparring? Ca de obicei în ultimii anii. :)) E anul Viitorului în sezonul regulat, în care o înfrângere înseamnă jumătate de victorie.