Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Buna Seara.Poate "BRICHETA" si cei de la FRF(FCSB) Poate au văzut acest meci CFR-LAZIO SI CEI DE LA FRF SI BINEINTELES ACEL ******* CARE A VRUT SA SE ARUNCE DE LA ETAJ CUM SE ARBITREAZA CA DE ACEEA NU-I ARBITRU FIFA ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine face parte din aceasta comisie? Remarc sigla GSP.RO:fcsb CU ECHIPA ""PREFERATA"" A GSP.(PUNCT RO).Nu puteti schimba ""ro""ul cu ""fcsb""?
cu scuzele de rigoare ,daca fcsb era in locul cfr -ului ,cu asemenea hotarari luate de comisie ,era scandal monstru !daca la cfr nu are cine iesi in fata sa apere interesele clubului ,atunci i-si merita soarta !antrenorul primeste o pedeapsa meritata dar a fost provocat de arbitru, care culmea ironiei , scapa basma curata si mai primeste si despagubiri ptr. arbitrajul de *** prestat !rusine mare frf !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuie mers la TAS la noi pute totul, trebuie restructurare la nivel de FRF, Comisia de Arbitraj, Comisiile la fel, puși oameni competenți,arbitrii își permit ptr că știu că nu li se întâmplă nimic.
Sa ne intelegem. Nu faptul ca se cheltuiesc inutil 500 de lei din cele 10 milioane de euro ale CFR-ului e deranjant. Ci faptul ca *CFR-ul* e pus sa plateasca pentru deplasarea arbitrului care a facut tot posibilul sa-i traga in jos in acel meci cu Astra. Ceea ce e o umilinta urata si dovedeste cam cata lipsa de respect are FRF fata de ceea ce, totusi, e campioana Romaniei de vreo doi ani.
Deși Craiova e o clona de ce ați spus “incredibil”?
Ce am scris a văzut o țară întreagă la televizor nu am înjurat și nu am supărat pe nimeni
Nu am văzut unde a fost vulgaritatea deci adevărul doare
BRIGHETA POATE SA-L DELEGE LA CLUJ CA O SĂ-I PLATIM NOI BILETUL ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
NORMAL!!!!!!! TRAIM IN ROMÎNIA !!!!!Poate se arunca de la balcon daca nu îi platea cineva pt ca nu avea bani.DAR AM O INTREBARE !!!! CÎND ARBITRI VICIAZA UN REZULTAT DE CE NU PLATESC CATRE CLUBURI SI ANTRENORII PE CARE EI PRIN GRESELIE LOR ANTRENORI SÎNT DESTITUITI .EI NU TREBUIE SA PLATEASCA NIMIC NUMAI SA PRIMEASCA.........!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.