Comentarii (151)
gymd
gymd  •  04 Noiembrie 2013, 21:39
Postat de cocojambo1 pe 04 Noiembrie 2013, 21:37

E petarda echipei nu a etapei. E cel mai slab atacant din lot sau asa il vad eu. E oportunist si atat, nu stie cu balonul, ci doar e puternic si fructifica 10% din ocazii. Daca analizati cate goluri da din cate oportunitati are ve ti vedea cat de ineficient este. Dar poate ca altul nu au. Ati vazut ce calitate are Morar..a pierdut toate baloanele avute, Asta e fara suparare. ACS a jucat ce a stiut la fel facea si Petrolul altadata....etc. Fara comentarii asta e fotbalul ..scopul scuza mijloacele. Petrolu si a facut viata grea singura dar sincer nu merita sa castige campionatul. Asta e sa fim obiectivi. Steaua asa cum e in scadere de forma e cea mai buna echipa din Romania. Punct si respect

mai are mult de mancat pana sa il ajunga pe Bokila, are fizicul si inaltimea lui, calitatile insa il tradeaza cel mai mult :))))))) el vrea dar il strica scarbili alea de talente pe care le detine :)))))

1349magus
1349magus  •  04 Noiembrie 2013, 21:38
Postat de marioa pe 04 Noiembrie 2013, 21:36

Cum sa nu reziste daca au atacat cu Dore? O catastrofa de jucator.

Dore e un Dorel veritabil .

elder00
elder00  •  04 Noiembrie 2013, 21:38
Postat de gannicus2013 pe 04 Noiembrie 2013, 21:34

concurenta de la ProSTport a zis-o pe fata :" Arbitrul George Rădulescu a acordat eronat o lovitură de pedeapsă pentu gazde" .... omul a fost disperat , a fluierat 11 m , i-a lasat pe timisoreni in 10 , a dat 7 minute de prelungire , mai lipsea s-o bage el in poarta

Si in prima repriza de ce nu a dat penalty? Mingea la lovit in mana pe fundasul Timisoarei de vreo 2-3 ori in aceeasi faza??

Postat de david127 pe 04 Noiembrie 2013, 21:32

Cum dracu a rezistat Poli fara gol ? Petrolul trebuia sa bata lejer,a dominat tot meciul !

benise
benise  •  04 Noiembrie 2013, 21:36

Ce penalty au primit astia de la Petrolul!?Gratuit!?

gymd
gymd  •  04 Noiembrie 2013, 21:34
Postat de elder00 pe 04 Noiembrie 2013, 21:33

Mai bine ai multumi arbitrilor, nu Timisoara va ajuta sa castigati campionate. Apropo, cu cat o furati la Basel?

Pai trb sa vedem ce fac aia la U21, nu ai vazut ca ce fac aia mici preaiau fratii mai mari tura :)))))))))))

gannicus2013
gannicus2013  •  04 Noiembrie 2013, 21:34

leo28
leo28  •  04 Noiembrie 2013, 21:33

sincer san_lorenzo...mie chiar mi-e rusine de cum ne-am prezentat si am jucat(antijoc)...freferam sa bateti si nu ma suparam deloc pt ca meritati din plin...multa bafta la campionat,sa luati campionatul,sper sa le fie rusine si echipei