Comentarii (151)
movul29
movul29  •  05 Noiembrie 2013, 19:06
Postat de dirk_kuitte pe 05 Noiembrie 2013, 08:56

Contra, demisia, nesimtitule! Nu joaca nimic astia! Camara e praf, Dore trebuie sa intre doar 20-25 minute pe final. Ia-i pe cei 3 spanioli (Walter, Albin si De Lucas) si plecati cu totii la Getafe! Sa (re)vina Multescu antrenor!

Calmează/te măi băiatule , ce ai pățit? Avem nevoie de stabilitate la echipă nu de antrenori schimbați precum șosetele! Contra mai are mult de muncă la echipă! Nu-i vina lui că nu are un atacant strălucit sau că a plecat Bokila! P.S. O mare parte din echipă abia acum începe să formeze o echipă! Mie mi-a plăcut cum a jucat ! Singura problemă că nu a intrat! Și apoi pe cine să pună să bată penaltyul dacă nu atacantul?

torque1981  •  05 Noiembrie 2013, 08:10

Felicitari Petrolului pentru daruire, pacat de ratari. Arbitraj execrabil ca de obicei. Rusine Timisoara, o echipa care nu a jucat fotbal - au stat pe jos tot meciul. Forza Petrolul!!!

gard.pe.crapati
gard.pe.crapati  •  05 Noiembrie 2013, 01:44

ma foameeee ma foameeeee

gard.pe.crapati  •  05 Noiembrie 2013, 01:42

eu sunt in state , ase ca vi dejaba = )))))))

gard.pe.crapati  •  05 Noiembrie 2013, 01:41

soog pooli de negri sa-mi platesc mancarea

ochi_ager
ochi_ager  •  05 Noiembrie 2013, 00:56

Nu-i nimic! Echipa celui mai mare antrenor de pe mapamond nu va rata sansa in etapa urmatoare. Steaua iar nu joaca, si-a amanat de frica meciul cu U.Cluj. Urmează un 12-0 lejer la Vaslui, ceea ce va aduce lupii lui Gurita pe primul loc. Si, mai stii, poate mai amana Mitica vreo 3-4 meciuri ale stelistilor. Si uite asa ajunge Petrolul campioană... Simplu!