Postat de buerebuistas pe 04 Noiembrie 2013, 22:49

buerebuistas  •  04 Noiembrie 2013, 22:49
Postat de glorie pe 04 Noiembrie 2013, 22:48

glorie  •  04 Noiembrie 2013, 22:48

gardenparty
gardenparty  •  04 Noiembrie 2013, 22:48
Postat de roccohero pe 04 Noiembrie 2013, 22:42

Sunteti mai slabi decat timisoara. Daca era bokila aveati om de gol dar asa nu mai aveti cine sa dea gol la petolul. Spune-mi de penalti, ce spui a fost?

Roccohero tata,ti-am raspuns mai jos.Citeste!sunt fair-play.

roccohero
roccohero  •  04 Noiembrie 2013, 22:47
Postat de gardenparty pe 04 Noiembrie 2013, 22:41

Arbitrul a fost cool .A incercat ceva dar l-a pacalit Dore!Multumit berbecule?

Cool pe naiba. Cum spui tu cool daca ati primit un penalti gratis. Voi nici in ruptu capului nu ati recunoaste greselile, suntei falsi.Sper sa mergeti in europa la anul si sa mai picati cu echipe gen, Swansea de la care sa luati cate 4-5 goluri pe meci, sa radem si noi cum ati ras voi de steaua

roccohero
roccohero  •  04 Noiembrie 2013, 22:42
Postat de gardenparty pe 04 Noiembrie 2013, 22:39

RECAS s-a terminat meciul,sutati si voi pe poarta?Mitica ce liga ai facut pentru steoaia!!!.Echipe care nu trec de jumatea terenului decat de trei ori pe meci si nu trag un sut spre poarta in 90 de minute.

gardenparty
gardenparty  •  04 Noiembrie 2013, 22:41
Postat de roccohero pe 04 Noiembrie 2013, 22:35

Lasal pe multescu , ce spui, va placut arbitru?

roccohero
roccohero  •  04 Noiembrie 2013, 22:40
Postat de gardenparty pe 04 Noiembrie 2013, 22:32

Inca mai sunt stelemuyshti in redactie.Mi-au sters comentariul!

Chiar ca nu imi vine sa cred ca nu recunoasteti nici un petrolist ca arbitru va avantajat si va dat un penalti gratis. Sa nu mai vorbesti de steaua, suntei o ecipa naspa rau de tot. Sper sa picam cu voi in cupa, la final miar placea. Va dam trei in unu s-au trei un zero