Alte știri din fotbal

S-a enervat! Mititelu a schimbat portarul la pauză în ultimul meci din sezonul regular de Liga 2 și a pierdut play-off-ul
0

Liga 2: Final de sezon regular! Iată componența play-off-ului și a play-out-ului » Dezastru pentru FCU Craiova
4

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
1
Știri din fotbal internațional

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Echipa lui Chivu, Man și Mihăilă e față în față cu lanterna roșie din Italia
0

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Ma bucur pentru Steaua. In sfarsit a intalnit o echipa care si-a aparat corect sansele fara sa fie platita cu valiza de alt patron! :D hahaha
Exact cum se anticipa. Echipa lui Gigi Becali are probleme in jocurile care nu fac parte din categoria blaturilor. Numarul mic de meciri jucate pe bune, in campionat, face ca echipa ciobanului sa arate ca o echipa de judet in Europa.
Gigi, ia-l pe Eugen! Uite cum le stie, ca un om mare...
de ce se face Gheorghe ca nu vede realitatea ? Reghe e un antrenor slab,care a alcatuit gresit echipa,cu doi mijlocasi pe post de fundasi laterali,in loc sa bage,in special pe stanga, fundas de meserie ! Tosca,daca Momci nu era pregatit ! retragi pe fund pe Moke,sau il bagi pe Mitrea,la mijoc Bourceanu sau Sulley ! e simplu,nu-ti trebuie Coverciano,ci bun simt ! bravo baietilor de la CFR,lui Miriuta in special !rusine,Reghe ! DEMISIA !!!
CFR reface calculele? A, ca nu-i mai e asa frica de retrogradare ... Cat despre Steaua, chiar credeti ca va mai prinde o seara asa neagra? Se-ntampla si la case mai mari, vezi infrangerea Barcelonei la nou-promovata Alaves... Fiti fara grija, lucrurile revin la normal!
exact ce va spuneam zilele trecute ca sunt multi ofticosi in randul ziaristilor asa numiti nu stiu de cine "sportivi" din aia care se oftica mult ca nu le da si lor o ciosvarta becali, ca daca ar primii ar scrie frumos despre steaua, asta este mai aveti de ***....ciorapi ziaristi de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Regele e altul, aici vorbim de știrbei vodă cel degrabă de euro vărsătoriu... în propriul cont.
Era de asteptat. Steaua da semne de *criza* ,e laudata de zor de unii ..*gazetari* ,iar rezultatele nu intarzie sa apara. CFR are jucatori mai buni ,in ciuda tensiunii financiare.Adevarul este ca jucatorii straini sunt mai buni decat ai nostri. Mai motivati ,mai determinati. Ai * nostri* se culca pe o ureche. Modelul stelistilor e elocvent. Gen Tamas...laudat intr-una ca e cel mai bun ,etc ,in ciuda escapadelor sale nocturne.
Tupeu pe Ştirbei Vodă, cât casa!Se ia de doctoratul lui Boroi, dar uită de cărțile "scrise" de el ca să scape de la bulău.Obrazinc, măscăriciul ăsta!
victorie meritata a cfr-ului, au fost mai buni. fotbalul a luat-o razna in ultimile 2 etape. dinamo a pierdut la ultima clasata, ASA, astra a luat-o de la gaz metan, Steaua pierde cu cfr........totul e varza :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.