petrusm  •  02 Martie 2013, 16:18

DACA VOI CREDETI CA ASA ARATA O ECHIPA DE FOTBAL , VA INSELATI .... FOTBALUL ESTE VARZA CU ORACOLU SI NASU SI CU ALTI GIAMBASI DE JUCATORI....

fc_brasov1
fc_brasov1  •  27 Februarie 2013, 15:53

Da, Dinamo a jucat deașteptat de bine în prima repriză, și-a creat faze de poartă în fața unei echipe care parcă nu și-a făcut încălzirea cum trebuie și care a fost cam tulbure la capitolul creație; drama lui Dinamo nu e exclusiv financiară - e o echipă care merită mai mult dar care privește mereu obsesiv la dușman. Brașovul, ca în fiecare an, nu are nicio ambiție, nicio țintă, niciun orgoliu. E și greu: în ultimii ani a părut satelitul Rapidului, spre care a livrat echivalentul a 2 echipe. Când nu vrei nimic, nu primești nimic. Un punct ar fi fost nemeritat. Păun trebuie ținut cu orice preț, Oltean la fel, Mateiu (produs 100% brașovean) la fel. Dar la anul vom avea (iar) o cu totul alta ech

vallym
vallym  •  25 Februarie 2013, 22:30

frate imi poate explica si mie cineva de ce a fost scos Matei?cam de acolo s-a rupt meciul...daca marele nostru antrenor mai face din astea va fi tare greu pt noi cu rapid steaua sau cfr...in rest, echipa buna merita incercat cristea sau orice altceva in afara de munteanu care e jenibil

xzx
xzx  •  25 Februarie 2013, 18:56
Postat de calinescu_ pe 25 Februarie 2013, 18:53

CATALIN MUNTEANU MAI POATE JUCA IN JUR DE 10-15 MINUTE .....!!!!! DANCIU CAM 25-30 .....!!!! IN REST AVEM ECHIPA DE PRIMELE 3 .....!!!!! DACA IN LOCUL LUI DANCIU AVEM SOLUTII , IN LOCUL LUI CATALIN MUNTEANU NU PREA ....!!!! TREBUIE INCERCAT DANDEA , ALTFEL DINAMO VA JUCA MECI DE MECI IN INFERIORITATE PENTRU CA CATALIN MUNTEANU E O NULITATE ABSOLUTA ....!!!!

avem lot subtire tare.In 4-5 etape cand vor incepe suspendarile si accidentarile nu vom avea cu cine juca.MUSAT a fost trompeta rau tare.

calinescu_
calinescu_  •  25 Februarie 2013, 18:53

jebedaias
jebedaias  •  25 Februarie 2013, 16:25

Daca va plac sporturile cu motor, s-ar putea sa va placa si BATRacer - un joc browser gratuit care va pune in postura unui pilot de curse. Puteti alege sa jucati intr-o varietate de curse care simuleaza campionatele reale de F1, F2, IndyCar si multe altele. Daca vreti sa incercati jocul, o puteti face urmand acest link: batracer.com/-1FrontPage.htm?iu0

titiduru22
titiduru22  •  25 Februarie 2013, 16:18

Are cineva vreun video,ceva,orice proba ca Danciulescu ar fi facut vreun dribling in meciul cu Brasovul ??? Ca sa nu mai intreb despre trasoarele lui Munteanu !!!

gambler1979
gambler1979  •  25 Februarie 2013, 14:09
Postat de vaalah pe 25 Februarie 2013, 11:50

Trei biletul , adica cat intrarea la toaleta publica mai curatatica la Moflea pe Magheru, 3 lei platesti fotbal fix de 3 lei. 400 de perechi de perechi de maidanezii plouati in tribune . Ca si in meciul tur cand au furat cu arbitrii , FC Sampania demonstreaza inca odata ca si ajutati de arbitrii deabia bat cu emotii . In meciul tur il ultimele minute Grigore a marcat un autogol spectaculos anulata ca pe vremea Securitatii de arbitrii pe motive de ofsait . A fost singurul autogol din istoria fotbalului romanesc anulat pe motiv de ofsaid _ clubul fondat in 1948 de primul director al Securității a fost gen-lt. Gheorghe Pintilie, poreclit Pantiușa (nume real: Panteleimon) fura cu arbitrii

nu ti-e rusine oaine nesimtita si belita sa vorbesti de arbitraj???

belamy
belamy  •  25 Februarie 2013, 13:15

aceiasi marie....aceiasi palarie. cat despre pregatirea de la munte....vrajeala. rudimentari tehnic, lipsiti de idei tactice....etc,etc,etc....nimic nou sub soare.

vaalah
vaalah  •  25 Februarie 2013, 11:50
Postat de r3mus_dinamovistu pe 25 Februarie 2013, 10:52

ZIARISTII LU' PESTE, NU MAI DEZINFORMATI ! Peluza a fost aproape plina, deci 4.000 din peluza + 1.000 in restul stadionului cat fac? Decat sa fim 50.000 stelisti, cu jobene si pictati pe fata, mancand pop corn si hot dog, mai bine venim 5.000 si chiar ne sustinem echipa, indiferent de scor Jos cu dezinformarea !