Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
lasa prietene, ca vine ceahlaul in ghencea si va scoate iar titlul din cap! Stii tu cum, ca acum vreo 2 ani:)) Aaaa, sau ca in toamna, ca poate ai memoria scurta si nu bati atat de mult in urma...
bai nea antrenorule, pai daca ceahlaul nu a trecut 80 de minute centrul terenului, cum naiba a dat doua goluri in minutul 60? Sigur nu te uitai la alt meci? poate la vreo miuta pe langa stadion!
Ai vazut meciul,ca sa-ti dai cu parerea?ala in care spui ca ceahlaul a stat capra?Stiu ca multi nu au acces la digi ca sa vada meciurile.Ma intreb,o spui din rautate sau ca sa te afli in treaba?
Alpine, Tu nici măcar nu ești hun ești un pârlit de ceangău despre care ziariștii din Cluj au scris pe larg cu ce te ocupi pe net: campanie antiromânească. Postat de alpin pe 07 Aprilie 2012, 21:38 Nu e Pastele catolic! E Pastele tuturor crestinilor de pe Terra!!! Mai putin cei de religie sovietica! ://www.ne-cenzurat.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=29095:efectele-politicii-udmr-un-ceangu-dement-din-cluj-invit-lumea-pe-facebook-la-destroy-romania&catid=10:sos&Itemid=14 Un ”ceangău” (a se citi romano-catolic maghiarizat) din Cluj Napoca invită internauții de pe Facebook la un eveniment creat de el, ”Destroy Romania”, lansat în data de 24 ianuarie 2012. Clu
Mafia maghiara face legea.
Mare om ,Gh.Stefan,mare echipa ,Ceahlaul ! Au stat capra cu CFR(o fi fost obligatie de partid ?), acum au fost razboinici ! Bravo !
O sa le dam un mare jet în gat.
fabron joaca la echipa a doua.mai este monroy pe care l-am uitat.si fabron tot de ceahlaul este crescut .este de la 17 ani la piatra neamt.vorbeste romaneste mai bine ca un roman.
nu le mai spune si tu direct si o sa le lase...
Sunt 5...mai este Vinicius Fabbron..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.