Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Îți înțeleg supărarea dar trebuie sa te consolezi ca și 11 contra 11 nu ati reușit sa băgați mingea în poarta. Arbitrul nu va anulat vreun gol, nu va eliminat vreun jucător, ( cu rea credinta putea folosi regulamentul ...Dawa la Bamboye, Cristea cot în capul Dungancic sau Șut , care nu s-a informat, i-a spart nasul lui Sapunaru), n-a acordat vreun gol neregulamentar pt. echipa Rapid. Prin urmare sa fi supărat doar pe echipa lui Gigi V@l!z@ care nu a nimerit poarta. În rest, te rog, sa nu uiți niciodată: ...Din Giulesti pana-n Madrid, nu -i echipa ca Rapid !. Mult succes în producția de brânză îți doresc. Toate cele bune !
Îți înțeleg supărarea dar trebuie sa te consolezi ca și 11 contra 11 nu ati reușit sa băgați mingea în poarta. Arbitrul nu va anulat vreun gol, nu va eliminat vreun jucător, ( cu rea credinta putea folosi regulamentul ...Dawa la Bamboye, Cristea cot în capul Dungancic sau Șut , care nu s-a informat, i-a spart nasul lui Sapunaru), n-a acordat vreun gol neregulamentar pt. echipa Rapid. Prin urmare sa fi supărat doar pe echipa lui Gigi V@l!z@ care nu a nimerit poarta. În rest, te rog, sa nu uiți niciodată: ...Din Giulesti pana-n Madrid, nu -i echipa ca Rapid !. Mult succes în producția de brânză îți doresc. Toate cele bune !
Moldovan dc este socat, el trb sa inteleaga ca in fotbalul romanesc domneste mafia , burleanu cca lpf si cfr mai putin fotbalul. va dati seama STEAUA -FCSB cu antrenor Pintilie -Beecali sa ia campionatul ce ar insemna , toata forta mafiota pt a nu iesi STEAUA campioana.
"„centralul” din Cluj-Napoca le-a blocat calea spre titlul de campioană celor de la FCSB." Nu-i normal? Omul a facut ce i s-a cerut de cei care au pus mana pe fotbalul romanesc. Moldovan constata ceva care se intampla de ani buni: blocarea lui Becali sa nu ia nimic.
Academia Toporasii , club infiintat in 2017 la ordin de partid, care urmeaza sa sarbatoreasca in 2023 "centenarul" de 6 ani ...a descoperit raspunsul la intrebarea " Cum poti castiga un meci daca nu ai echipa si nici antrenor si nu ai mai castigat de 6 meciuri ????"! Rspunsul : iti iei un sfesnic ....mobila care schimba culoarea din rosu in galben...si niste purtatori de tricou dispusi sa nenoroceasca alti jucatori !!! Plus un antrenor specialist in liniute...care face strategia de joc pe principiul"rupeti-le picioarele" ( asa cum a declarat cosasul onea ) ! PS: pentru toti suporterii rapidisti care se chinuie sa fie "inteligenti" si sa gaseasca explicatii care de care mai hilare .... vedeti ce spun Viorel Moldovan..Zota...Dinu Gheorghe..Robert Nita...de fapt ...ce spune toata lumea care are treaba cu fotbalul ( indiferent ca vorbim de fosti arbitrii....fosti jucatori de fotbal....toate vocile...o singura concluzie...JAPCA) !!!!
Sistemul VAR a fost absolut inutil la fel și arbitrul Vidican care presupun că lipsea din cabină sau era și el sub influența fenomenelor paranormale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.