Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
daca becali vrea stadion si toate cele se incadreaza la ddb! deci prin urmare o fuzionare ar fi fantastica si penru unii si pentru altii! sa vezi ce de autobuze in deplasarrile echipelor unite fcsb ddb!!!!!!!!!!! si nici bataie intre suporteri nu o sa mai fie! marfa nu? ia si fumeaza gsp or pro sport !
Bai frate, da ce mai *** *** astea ....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E așa de bun Ricardo că nu da nimeni 100 de mii de euro pe el. Daca vrei sa vezi la fiecare meci stângu' dreptul sau penalty ,ia l pe Ricardo. Păcat că are fizic, dar atât.
Ce gafeaza Vlad la FCSB, dar să-l vezi pe Grigore ce gafe ar face daca ar juca la FCSB. Vlad in poarta și Grigore fundaș. Nici în play off nu ar mai juca FCSB. Titlul l ar pierde după primele 7,8 etape. Pe Esanu nu îl vrea nimeni? Asta le ia numai de la 35 de metrii sau de la jumate.
Să i explice cineva lu Grigore că 2 ani înseamnă mai mult de 6 luni. Sa te folosești de un jucător 2 ani nu e ca și cum l-ai pierde după câteva luni. Am și un sfat pentru Grigore..ramai băiatule în liga a 2a că aici o să te afirmi. Tu ești jucător de liga a 2a . In liga 1 ai jucat zeci de meciuri și în 80 la suta, ca să fiu indulgent sa nu spun 95 la suta , te ai făcut de macao. Ai gafat meci de meci. Deci rămâi în liga a 2a că nu ai valoare de liga 1.
Ricardo e un jucator care intr-un an de zile intr-un mediu profesionist poate ajunge la nationala. Asa ca in loc de Dawa si Edjuma si altii la fel care in 3-6 luni vor fi dati afara Ricardo Grigore poate fi o investitie pt nationala, parerea mea...
unde-i valyomida sa ne spuna cum in insolventa clubul *** si a rusinii romaniei aka dinamo nu poate avea restante financiare la jucatori? astia trebuiau sa fie in faliment inca de acum un an,doar ca zavleanu tine mortul in geam pentru a incasa el aia 7 mii de euro lunar.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.