Alte știri din fotbal
„Pentru mine este jucătorul meciului” » Remarcatul serii, după Universitatea Craiova - FCSB
0
Martor la ce s-a întâmplat pe stadion la final: „Erau pe jos în lojă”
0
Sorin Cârțu, „război” interminabil: „Îl chema pe Rădoi de parcă era un cățel!”
2
„Gigi, pe el îl scoți?” » Becali și Ilie Dumitrescu au făcut echipa pentru derby-ul „de foc” cu CFR Cluj: „Niciodată în viața lui nu iese din echipă!”
0
Știri din fotbal internațional
Premier GSP după o etapă spectaculoasă: United spulberată, City impresionează, Spurs e în genunchi!
0
Ruben Amorim, chestionat după 1-4 cu Newcastle: „Nu mă interesează!”
1
Denis Drăguș s-a „rupt” din nou! » Primul verdict, îngrijorător: „Veste tristă”
1
Sublim! Ce au putut face suporterii lui Lazio la derby-ul cu Roma: scenografie magnifică pe „Olimpico”
0
Lifestyle
„Ce am văzut în apă în dreptul Muntelui Athos... nu există!” » Un român înotător de cursă lungă, povești incredibile: „Simțeam că ceva nu e în regulă, dar când am ridicat capul am amuțit”
8
„Mai mult decât un vis cu ochii deschiși!” » Cum și-a delectat cei 3,2 milioane de urmăritori cea mai sexy jucătoare din lume
3
Cumpăna prin care a trecut soția „călăului” lui Real Madrid, nevoită să-și șteargă pozele: „A fost cu mine când eram un nimeni!”
12
Dezastru pentru Elon Musk! Tesla s-a prăbușit pe piața din China din cauza unor necunoscuți » Cum arată modelele
7
Iar stiri cu *** asta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acest așa zis fotbalist , este un ȚARAN PARVENIT , care se crede cel puțin Maradona !!! In realitate este ZERO BARAT !!!
Omul asta se cearta cu toata lumea, ar cam trebui sa se mai uite in oglinda, problema e la el.
Băiatul asta este o mizerie de om ,de unde a plecat a aruncat cu noroi.
Fosta motoreta stelista a încetat sa mai joace fotbal atunci când a plecat dd la Steaua! După a fost doar turist prin lume și revenit acasă a devenit asistat social fie al UM02301 fie al primăriei Chiajna! Pe el, după Reghe, nu l-a mai vrut niciun antrenor, pt ca antrenorii de fotbal de oriunde ar fi ei (Anglia, tarile arabe, Bulgaria, România) vor jucatori de fotbal nu fosti! Greu de înțeles de ce dupa atâția ani petrecuți pe afara (ca turist), el a revenit in România și s-a abonat la popota UM02301 și apoi la cantina primăriei Chiajna, deci la banul public?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.