Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
1
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali a anunțat „primul 11” aliniat de FCSB la meciul cu Dinamo Zagreb: „Ăsta e meciul de calificare”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
2
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Pacat ca s-a cam ratat, adica nu a jucat intr-un campionat de top si era milionar in eur acum. Sper sa ramana in fotbal, cred ca cei de la Rasnov sau chiar Brasov-ul au nevoie de el.
Tamas face parte din galeria marilor fundasi ai Romaniei : Stefanescu, Lupescu (tata si fiu), Belodedici, Dinu, etc. A trait si traieste la vedere, fara a-si ascunde viata, trairile, implinirile si dezamagirile. Ca orice om de onoare. Infierat ocazional de unii paparazi , devenit subiect in lipsa de subiecte a mers inainte urmand proverbul " nu mor caii cand vor cainii" si poate privi in urma ,fara regrete ca orice om realizat si implinit, cu urcusurile si coborasurile specifice vietii oricarui om. Sper sa nu paraseasca lumea fotbalului si sa devina un bun antrenor pentru ca Tamas si mahmur are ce invata pe multi jucatori, inclusiv pe majoritatea dintre cei activi in pseudocampionatul romanesc. Respect Gabi Tamas din partea unui rapidist.
Un mare fotbalist se retrage la 40 de ani.Tamas a fost un mare talent,se retrage demn .Bravo Gabi !
Tamas, respectul meu pentru ce ai facut pe teren toti anii astia !
Eu ma asteptam sa spuna ca se lasa de fotbal si se interneaza pentru tratamentul alcolismului. Dar nah acum, astept si eu prea multe...
Cine stie,cunoaste .........
Multi dintre chercheliti plang dupa alimentare din diferite motive. Cand baloteaza sunt lei paralei. Tamas e in mare pericol de a se autodistruge si cu "ajutorul" companionilor care ii canta in struna in loc sa-l tempereze.
Nu faci crize la 40 de ani ca te retragi. Angoasele și deprimarea vin din consumul exagerat de alcool. Sa fim serioși. Acum are liber la bautură, 100%,dar va fi jale, dacă va merge pe drumul ăsta. Păcat. Un bun fotbalist, dealtfel. Fost, de fapt.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.