Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Steaua joaca supercupa acasa,pe Ghencea. cu asta am spus totul.
Ce spui, randumb? Aaa, Steaua e Steaua, iar FC Fcsb 2017 e o clona sinistra din Popesti Leordeni? Corect, randumb, inveti repede, bun catel :))! Aport!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Randumb, blasfemie e sa joci pe unde apuci, dar sa te consideri Steaua. Steaua e doar in Ghencea, meci de meci, asa cum a fost mereu. Steaua se numeste Steaua, nu altfel. Steaua are marca Steaua. Stiu ca doare, dar Fc Fcsb-ul aparut in 2018, cu sediul la Popesti Leordeni si baza sportiva langa comuna Berceni ramane doar o clona palida a Stelei ce va disparea odata ce se satura Jiji, adica in curand. Ce bine ca tin cu Steaua si tu nu, gigistule! P.S. la al catelea 843-lea cont esti si de ce nu iesi niciodata din casa?
da? si cum se face ca absolut toti spun ca clona csa nu mai are niciun viitor? nu are cum sa fie Steaua pentru ca Steaua nu a retrogradat. cum bah sa spui blsfemia ca Steaua trebuie sa promoveze?
Randumb, STEAUA nu are cum sa castige Liga 1, intai trebuie sa promoveze. Ni ci in Intertoto nu va ajunge clona FC 10SB Popesti Leordeni 2003. Apoi vine desfiintarea, cat sa mai suporte pierderile si Jiji? Ce bine ca eu tin cu STEAUA si tu cu SC Fcfcsb2003 SA si urasti visceral STEAUA!
te umilesti singur bah. pai Steaua castigand liga 1 joaca in ucl si e.l. tu vorbesti de intertoto care nu intereseaza pe nimeni. abia asteptam conferinta de presa a lui piti,stoica and co. cand spun ca se dezic de clona csa. desfiintare placuta,tie si vitanuui tau barzesti.
Nu vad nicio Steaua in Mamaliga 1, astept link cu clasamentul in care sa scrie STEAUA. Aaa, da, scrie.. in Liga a 2-a, unde e unica STEAUA BUCURESTI. Clona FC Fcsb 2003 se va desfiinta dupa ce va rata din nou grupele europene din cauza vreo unor pescari de care n-a auzit nimeni gen Silkelona, Karagandy etc. Desfiintare placuta, randumb!
Steaua din liga 1 merge excelent,clona csa a pierdut rusinos si dupa alegeri o sa fie desfiintata pentru ca este o clona,de aia nici nu are drept de promovare pentru ca este o clona. qed.
Desfiintarea tuturor cluburilor finanatare din bani publici!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.