Comentarii (82)
 •  27 Martie 2008, 21:25

bai copii, e bine ca mai avem si barbati lucizi. Ne mai bucuram azi si de maine, inapoi la treaba. Victoria e victorie, e de moral, dar sa fim realisti. Rusia e una din cele mai slabe echipe de la Euro. Hai sa nu mai visam. A fost un AMICAL cu una din ultimele echipe de la euro, poate chiar cea mai slaba.

•  27 Martie 2008, 21:18

+fanfanu:3. Realismul ne-ar ajuta mai mult. Sa facem diferenta intre a spera si a visa...

•  27 Martie 2008, 21:13

ardelean+nucu: 2 realisti. Sa ne bucuram pentru victorie, sa fim lucizi pentru euro. Un joc la ce la fel ca cel Rusia POATE duce cel mult la un egal. Ne - ar trebui 6 puncte pentru calificare. Un joc norocos (anost in prima repriza, o aparare aproximativa a Rusiei, 2 goluri "de bafta" si al treilea pe resemnarea oaspetilor). Credeti ca la euro, vom MAI avea parte de asa ceva???

•  27 Martie 2008, 13:51

(II)Fl.Petre autointitulat"vrajitor de Popesti Leordeni" a reusit un luft pe care cu siguranta i-l invidiaza popesti-leordenii!In rest-vrajea- la(vorba lui!)si un mare zero in privinta pres- tatiei sale! Sa nu ne imbatam cu apa chioara:in tr-un alt amical,i-am snopit pe friti cu 5-1,care apoi,in meci revansa(din fericire tot amical!) ne-au tavalit zdravan cu o echipa de rezerve readucandu-ne la realitate. SA FIM SOBRII,bre,romani!

•  27 Martie 2008, 13:46

Nu rusii i-au lasat pe englezi acasa,ci Croatii!!

•  27 Martie 2008, 13:45

1-Anglia e varza !!! 2-Rusia nu ajucat cu prima echipa!!! 3- a fost doar un amical!!!

•  27 Martie 2008, 13:44

Spun cu tarie ca, la CE,cea mai slaba echipa dintre toate cele calificate,va fi Rusia. Echipa Romaniei va fi penultima. O sa vedeti.

•  27 Martie 2008, 13:41

Nu stiu ce meci ati urmarit!Am impresia ca Fran ta-Anglia(1-0)pe TVR2.Dupa primele 10' ale re- prizei intai cand Mutu s-a complicat inutil in fitze si deposedat cu regularitate de rusnaci(cand,de alfel e de notat si singura faza mai periculoasala poarta lui Ivan-si aceea din faza fixa!- Mutu sut pe langa din lovitura libera).Apoi...pauza pana la golul lui Marica.Cei introdusi dupa pauza au adus acel suflu proaspat care a asigurat diferenta.Piticu,si-a dat cu stangu-n dreptu'in mod penibil!

•  27 Martie 2008, 13:27

d-le ca sunt penibili e cat se poate de adevarat .nemorocirea e acolo ca stiu chestia asta dar persevereaza stiind ca-i si diabolic.ca nu gasiti rezultatele echipelor romanesti asa fac organele de presa straine din romania.

•  27 Martie 2008, 13:10

:))))))))))))) "Rusia, care a lăsat Anglia acasă" :))))))))))))) Hai sa nu ne intindem, bine? Aveti un titlu de cacao, ati facut un spot de cacao care nu avea legatura cu fotbalul, ati avut o transmisiune in direct de cacao, comentatori penibili....INTR-UN CUVANT: PENIBILI!!! si sa nu uitam faptul ca pe gsp gasesti rezultatele tuturor amicalelor, dar nu si al Romaniei...WTF??? mergeti la prasit!