Alte știri din fotbal

Jucătorul lui Dinamo, luat tare de Andrei Nicolescu: „Trebuie să se dea «cu capul de pereți»”
0

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Cumetre, cu ciumetii astia tii matale?! Cu baiatul lui tata? Boloni tusea daca era la nationala? Ce prostalani suntem si apoi ne vaitam. Hai si Kosovo cu "supriza"!
X2, sa nu zici ca nu ti-am spus.
mai termina naibii cu prostiile.. zilnic faci asta.. furi curent!
Securitatea face si ea ce poate.Slab presedinte ,slab tatic,slab fiu .Rezultatele sunt pe trendul minciunii !
Singurul lui semn de intrebare ar trebuie sa fie:”ce caut eu in functia de selectioner al Romaniei”!? Raspunsul ar fi simplu: ‘sint fiul lui tata (“generalul” casheta)”:)
In ultimele 2 meciuri, Coman a fost titular si a fost inlocuit cu vitezistul Mihaila in ultimele 30-35 de minute. Daca nu e niciul recuperat, poate incepe cu Ianis Hagi titular si il baga pe vitezistul Sorescu pe final. Si Birligea a mai jucat extrema stanga, candva... Are de unde alege; mai era si Stefanescu, de la Sepsi, care putea fi chemat de urgenta. Important e sa castigam astea 2 meciuri; sau, macar, sa nu pierdem niciunul. Israel si Kosovo sunt principalii contracandidati pentrul locul 2.
Pentru mizeria facuta lui Boloni o.merita din plin!
Noi ne-am dori sa nu mai fii atat de ***! Dar e ok, intelegem ca nu se poate! ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Edward, ce nume nobil, iti doresc sa iei 1 punct din aceste doua meciuri si sa te cari!
Ceaiul cu ghimbir si miere...musai!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.