Alte știri din fotbal

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
1

Gigi Becali a văzut lista lui Mircea Lucescu și a reacționat: „El e cel mai bun din România!”
4

Selecționerul Bosniei, pus în gardă înaintea meciului cu România: „Trei pași înaintea noastră”
0
Știri din fotbal internațional

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0

În ciuda sezonului dezastruos, Guardiola mai are și motive să zâmbească » Veste uriașă primită de Manchester City
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
cand aud de chestia asta cu "parametrii fizici" imi vine sa vorbesc singur. care e problema daca noua jucatori alearga si pentru cel care o baga-n atze?!
Pe cat puneti pariu ca Budescu nu isi va petrece selectia la nationala doar pe banca de rezerve?
sa fii sanatos.. poate si emigrezi sa nu ne mai freci la cap...drum bun!! :)
Procedeaza foarte bine, trebuie mentinute intacte sansele echipei nationale la calificarea de la turneul ce va avea loc in Franta 2016 ! Era si pacat, chiar imi parea rau sa nu joace in aceste meciuri foarte importante pentru nationala noastra, sa fie intr-un ceas bun, iar tricolorii sa obtina punctele necesare pentru calificare in dubla asta Ungaria-Grecia ! FORTA ROMANIA ! BINE AI VENIT PRINTRE TRICOLORI BUDESCU !
Budescu e de nationala, Iordanescu nu prea mai e. Mai bine s-ar retrage la Cernica!
s-a trezit tataPuiu ! bravo si asa o epava fcsb-ista nu va prinde lotul
Mr . Boer , are u hiding ?
Budescu este cel mai in forma fotbalist roman. Nea PUIU s-a trezit si a luat cea mai buna decizie.
Mr. Boer , I am at the beach in Palm Beach . Come over and have a margarita with me .:)))
O sa faca o P golanul asta de cartier . Nu mai tin cu Romania daca joaca asta .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.