Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Mie mi-ar placea urmatoarea formula de start: Pantilimon Sapunaru Goian Chivu Rat Alexa (Muresan) Torje Alexe (Deac) Zicu Stancu Mutu (Marica)
parerea mea e k ar trebui sa inceapa cu Tatarusanu, Sapunaru, Tamas, Chivu, Rat, Torje, Alexa, Muresan, Zicu, Mutu si Stancu
ce sa caute marica, floresc, deac, tamas si restu de rezerve la echipele de club in nationala? e grava treaba pe ce baza se fac selectiile astea?...este incredibil numai la noi se pot face asemenea greseli...daca vom scoate un rezultat pozitiv, e o surpriza mare...pacat ca sunt alti jucatori de valoare care nu au loc din cauza acestor "vedete"...razvanel demisia ;)
Nu mă interesează pe cine ,,bagă" Răzvan în echipa de start, este problema lui, mă interesează al nnaibii de mult rezultatul, vreau la europene !!!!
tatarusanu- sapunaru ,chivu, tamas, rat- gardos(muresan), alexa ,torje ,zicu -mutu marica
Razvane...toata lumea declara ca 4 puncte cu Bosnia sunt multumitoare...ceea ce inseamna ca un egal nu ne scoate din calcule. Joaca tata cu Muresan la mijloc sa nu luam gol. Alexa in prima repriza va fii eliminat, Florescu -vai de el saracu. Tararusanu - Sapunaru, Goian, Chivu, Rat - Torje, Muresan, Ropotan, Deac - Mutu, Marica. Cam asa ar trebui sa fie echipa.
Bagati-l pe Dodel titular...ala jucator
Eu zic ca Marica si florescu nu au ce cauta in primul 11. Dubii am in ceea ce priveste portarul, sincer, l-as prefera pe Tatarusanu, nu are nici o treaba cu faptul ca sunt stelist, pur si simplu as miza pe el. Stancu ar fi in mod sigur mult mai potrivit in locul lui Marica
E clar ca luam bataie.
Ba tampitule, MURESAN e cel mai bun mijlocas!!! Daca nu joaca cu Muresan titular, e bolnav la cap!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.