Alte știri din fotbal

Cine sunt cei 4 jucători-surpriză chemați de Mircea Lucescu la lot! Unul va fi titular la debut
0

Costin Curelea a anunțat lotul României U20 pentru acțiunea din Liga Elitelor
0

Dinamo are din nou un jucător convocat la naționala României » Incredibil de când nu se mai întâmplase
0

Prima reacție a lui Dennis Politic după convocarea în premieră la echipa națională
0
Știri din fotbal internațional

Cum au dat faliment Cristiano Ronaldo și Rafael Nadal! » Ce s-a întâmplat cu afacerea lor deținută în Madrid
0

Villarreal - Real Madrid, duel din etapa #28 în La Liga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Arne Slot face scut în jurul celui mai criticat jucător de la Liverpool: „Să nu facem o tragedie”
0

Acuzații grave făcute de un fost internațional spaniol: „Barcelona mi-a oferit bani negri să semnez contractul”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Greseste Balint, Puscas este un jucator al prezentului, nu de viitor, este deja matur, joaca intr-un campionat de alt nivel. Ma bucura dubla sa, clantaii il criticau la meciul cu Norvegia, desi n-a avut vreo minge de gol, la fel schimbat cu Suedia, unde jucase bine.
In mod normal Spania nu pierde nici un punct in grupa, noi trebuie sa ii batem acasa pe Suedia si Norvegia si cam asta a fost.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.