Alte știri din fotbal

Cui îi arăți, Louis? Munteanu, gest deschis interpretării după golul cu Dinamo
0

Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
1

5 lucruri care nu s-au văzut la Farul - Poli Iași 0-0 » Centralul Viorel Flueran către arbitrul din camera VAR: "Și acum eu ce să fac, Sorine?"
0

Dănciulescu nu e convins înainte de CFR - Dinamo: „Eu aș fi jucat altfel”
0
Știri din fotbal internațional

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată când vom juca în asemenea condiții”
0

Cristi Chivu le atrage atenția jucătorilor: „Asta trebuie să facă diferit” + Ce spune despre Dennis Man
0

Manchester City - Brighton 2-2 » „Cetățenii” au rămas în afara locurilor de Champions League
0

Villarreal - Real Madrid 1-2 » Mbappe a scufundat „submarinul galben” și trupa lui Ancelotti a preluat fotoliul de lider în La Liga
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
nu vre-ti tii tu gura, ordinarule? nu de alta, da masura competentei tale s-a vazut dupa generatia 1990... adica nimic, nimic, nimic... iar acea generatie care a mers pina in 1998 nu a fost crescuta si facuta de tine, borfasule. tu ai mincat bani, ti-ai facut rente viagere, ai avut grija de un singur lucru: sa vorbesti timpenii pretioase ca sa-ti umflii buzunarele. mi-e sila de tine, sandule!
de multe ori ne an calificat la juniori ,ce sa zic cu marii antrenori gen Sandoi, Augustin si alti colegi de ai lui Sande de la sportul......Sandele, lasa-ne !GSP nu ne intereseaza parerile unui infractor
BRE SANDUCULE aranjeaza si la ISAC meciul ca si GRECIII sa vezi ce bun va fi ca PIZ D URCA
ISAC e mEMBRU de PARTID LA PSD ordinul LALEAUA NEAGRA
DOi tembeli !
om ca om, dar asta se recomanda mare antrenor!! Pai Hagi e geniu in meseria asta pe langa el:))
Domnul Isac pare un antrenor cel mult mediocru daca nu slab deabinelea.Rezultatele lui asta spun.Cand ai rezultatele pe care le ai stai dr@cului in banca ta si taci ca r@h@tul in iarba,nu iesi in presa si critici pe X sau Y.Azi la 13,00 jucam cu Muntenegru iar de la 15,00 Cipru joaca cu Georgia.Vi s-ar parea mare surpriza sa bata Cipru iar noi sa o luam pe coaja?Si atunci despre ce calificare mai vorbim?Domnule Isac poate pierdeti avionul si nu mai reveniti in tara.Mergeti unde vedeti cu ochii.V-ati aratat limitele!
adevarul este ca nu am vazut om mai antipatic decat isac de foarte multa vreme...si nesimtit.
...ehhh...mai minte omul ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.