Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
ma asta asa e pt ca Mutu se ducea in discoteca si venea la 4 dimineata chiar daCA sti ca are meci a doua zi >uite respectul pe care il are el pt fani noi care ne ducem peste tot sa ii incurajam pe fotbalisti,care ne ii incurajam si pe frig si pe plaie si pe calduri infernale si mutu ne trateaza ca niste nimicuri sa urmeze modelul lui Chivu asta jucator calumea ...EU unu zic ca mutu a facut ceva pt nationala dar asta nu are de aface cu problema drogurilor sa fie clar.
Eu, de exemplu, şi cînd îmi dau cu gel de păr duc prospectul doctorului să-mi confirme că e OK. bravo Chivule...profesionist adevarat!
Cu asemenea substante nici nu te poti "droga" si nici "dopa"! Uitati-va si voi intii despre ce e vorba si dupa aia vorbiti! AVETI INTERNET NUMAI PT PORNOS SI COMENTARII STUPIDE PE GHESEPE! Multi si prosti!
Substanta nu are nimic cu dopingul! In USA nu e inca interzisa. Presa manipuleaza pt. ca in moment nu are ce scrie, dar se vede INVIDIA ce stapineste totul in Romania! In plan sportiv, vor mai trece 15 ani pina sa mai apara un fotbalist ca el. Nu poti cere insa prea mult de la un baiat care toata viata a batut mingea si nu prea a dat pe la scoala. Fumurile le are de la lingaii care se gudura pe linga el! Rautatea merge mina-n mina cu prostia!
indiferent de tarele sale de caracter, e singurul roman care face fata in Italia! Nu il inghit multi, ca si tine, din INVIDIE! Substanta despre care e vorba, nu a fost inca interzisa de FDA! Pricepi?
De acord cu tine. TREBUIA SA IESIM SI NOI IN STRADA DUPA "SUCCESUL"CU SERBIA SA SARBATORIM ALATURI DE MUTULICA. L-AM LASAT SINGUR LA GREU CAND DUPA BLATUL DE PE TEREN S-A DUS IN SERBIA SA-SI PRIMEASCA PARTEA SI NOI IN LOC SA SARBATORIM PLANGEAM CA AM FOST UMILITI. Voi toti astia care il aparati nu intelegeti NIMIC> Disciplina pe care mutu nu a avut-o ne-a omorat nationala. Vedeti de ce a castigat urziceniu campionatul valoare sau disciplina? Mutu ne-a tras in jos in ultimile meci
Citeste mai bine. Medicamentul e de MULT timp pe lista medicamentelor interzise si doar de 10 zile nu se mai vinde din cauza ca te poate omora. DAR el mareste capacitatea de efort sia gresivitatea. Sunt curios daca e vreo conectie cu moartea unor fotbalisti gen Haldan... Sa le fie rusine agentilor care le baga pe gat fotbalistilor astfel de medicamente pentru a scoate bani de pe ei!!
o fi un bun jucator, dar nu si pentru Romania. la Fiorentina, practic juca de unul singur, la Nationala, “tufa de Florenta”… oricum, indiferent de decizia oficialilor, e ratat… deh, te joci cu focul, te mai si arzi, din cand in cand. cam o data la cinci ani…
INTRA SI VEZI CUM SA FACI BANI ADEVARATI FOARTE FOARTE SIMPLU!!!!!!!! Nu te costa nimik!!!!!!! w*w*w*.i*p*r*e*m*i*i*.com/index.php?r=FfMH Sterge stelutele dintre litere.!!!!!
ma uit la comentariile unora si vad ca sunt tipc romanesti.... i9n momentul in care Adi Mutu dadaea un gol important pentru Romania, era aplaudat si felicitat din toate directiile, iar in momentul cand greseste este pus la zid...rusine sa va fie...tocmai pentru ca nu suntem uniti si aruncam cu pietre ion unul de-al nostru nu vom evolua niciodata ca natie....Bafta adi !!! O zi buna !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.