Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Radoi trebuie sa plece, numai pentru marea gafa,de al baga pe acest ratat de Cheseru in lot. Plus alte gafe impardonabile.
Gata ati gasit vinovatul, cu ani in urma dupa un meci cu Lituania la Cluj a fost gasit altul "Radu Stefan" poate avem o surpriza si se intampla la fel cu el, nu de alta da avem atacanti cu gramada (ajungem sa jucam cu varf fals is la nationala) pfff...
Este unul din redacție sau unul dintre “sponsorii” ghesepeului!
Spargatorul de Geamuri, sticla nu a fost de calitate
bine ca s-a gasit vinovatul. chiar daca a gresit ieri, puscas macar se lupta pentru mingi chiar si cand nu merge jocul, el incearca sa dea un plus echipei. toti au gresit ieri, de la staff pana la echipa (mai putin nita). problema e ca jucatorii nostri nu au capacitatea de a invata din greselile facute in partidele anterioare (macedonia de nord). nici tehnici nu suntem, asa cum spun mutli experti. daca ai nevoie de 3, 4 atingeri ca sa controlezi mingea si apoi gresesti pasa.. chiar daca esti limitat ca fotbalist, cu o alta mentalitate si cu vointa, castigi fara emotii cu macedonia si cu armenia.
" iosif_ • 01 Aprilie 2021, 13:31 Naționala trebuie condusă de sugătoarea de pulă numită mă-ta " ; observ ca moderatorii si redactia sunt tare mandri de acest comentariu din moment ce dainuie, bravo voua. Daca erati curajosi ati fi luat masuri impotriva acestui individ asa cum au facut colegii vostri de la digi care merita respect. Respect Zaga!
A fost doar o cotă mult prea tentantă la penalty și cartonaș roșu :))))
Sa fie momentul 0. Sa plece toti ,sa vina Hagi sau Dan . Atat mai vrem. Nimic mai mult. Se aude domnul minifotbal burlan ,domnul vodchin,domnul etern secund director atehnic? Plecati toti. Ne am saturat de atata aroganta,umilinte si explicatii. Nu sunteti in stare de nimic bun . Lasati-i pe altii. Ra2 inca nu ti ai dat demisia? Ce mai astepti? Vrei sa i faci mari si pe liliputanii din Liechtenstein? Sa ne zici ca sunt iuti? Iuti sunteti voi cu arogantele voastre. Pai ne explici noua ca tu joci ofensiv si in ultimile 20 de minute nu ati atins de 10 ori mingea? Romania aseara a aratat exact ca steaua la middlesborough, fix la fel. Cretu a fost un fel de daniel balan si ra2 un fel de olaroiu. Sunteti praf ca antrenori. Du te in liga a 3 a. Preia pe fc severin si risca acolo nu cu o selectionata. Rusine sa va fie! L ati mai luat si pe pensionaru de camora sa il mai faceti si pe ala de ras. Demisia toti.
Sant relaxat, nu am probleme, doar ma deranjează prostia, nepotismul și pupatul in dos! Au devenit calități de baza ale romanilor! Asta ma deranjează! Ma deranjează lipsa de curaj a lui Radoi și Dica sa facă o conferința de presa in care sa anunțe ca demisionează! Ma deranjează ca Stoichita și Vochin nu fac același lucru! Ma deranjează ca Burleanu la începutul primului mandat își dorește ca oameni ca Becali sa nu facă parte din fotbalul românesc și culmea, clanul învârte rotitele la Naționala! Nu mai vb de influența lor in Liga 1 și la CCA! Iar presa ori tace ori ii aduc osanale clanului mafiot!
Sa plece Gelatu ce mai asteapta ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.